Швидкі побачення як бізнес далеко не нова ідея. Прийшла вона до нас із сполучених штатів. Рабин Яків Дево зі своєю дружиною Сью дуже переймалися тим, що в Америці єврейським дівчатам дуже складно познайомитися з єврейськими хлопцями. Так як у великому місті всі постійно чимось зайняті і немає часу на звичайні розмови, вони вирішили організувати швидкі побачення. І з 1998 року ця ідея швидко поширилася у всьому світі і стала популярною. Багато людей завдяки speed Dating (швидких побачень) знайшли собі пару або добрих друзів. Майже кожен з нас колись хотів відчути себе творцем чогось особливого та вишуканого. І якщо ви один із цих людей, тоді ця стаття саме для вас. Виробництво парфумів у домашніх умовах дуже цікаве, корисне, а головне – ремесло, що приносить прибуток.
Мало кому відомо, що заводська ціна деяких парфумів формує 10 – 20 % вартості товару, а все інше – це пакувальний папір, розкрутка, заробітна плата співробітникам, логістика тощо. Тому, навіщо платити більше?! Ви можете створити неповторний аромат самостійно, витративши на це мінімум грошей.
Для виробництва парфумів вдома вам знадобиться:
1. Ряд ефірних масел, які можна придбати в аптеках, супермаркетах або ж у спеціалізованих інтернет-магазинах. Кожен парфум включає кілька ароматів і складається з 3-х нот. Верхня нота – найчастіше цитрусові, пахощі яких чути у початкові хвилини нанесення. Так звана нота серця – часто це квіти та трави, запах тримається близько 3 годин. І основна нота – це деревні олії та смоли, що відчуваються в останню чергу, так званий шлейф. Вартість їх варіюється в межах 1$, але бувають і винятки;
2. Основа для змішування – спирт, дистильована вода, олія жожоба. Приблизно необхідно буде витратити $1 за 100 мл спирту;
3. Кілька скляних трубочок, вартість упаковки обійдеться вам у 10 – 15 $; Скляний посуд для перемішування ароматів, а також посуд для зберігання вже приготовлених парфумів. В інтернет-магазинах ціна починається від 1$ за екземпляр.
5. Смужки паперу.
Для туалетної води (одеколон) необхідно десь 15% ефірів від остаточної кількості, для туалетних парфумів – близько 20%, а для парфуму – 25-30%. Для старту достатньо того, що ви продаватимете результат свого заняття знайомим. Далі, коли випуск придбає великі обсяги, можна створити свій магазин з ексклюзивними та екологічно чистими духами.
В якості варіанта для упаковки, можна розглянути об’ємний друк на 3D-принтері (з інформацією про який можна ознайомитися на нашому сайті).
Гарний парфум, приготовлений в домашніх умовах власними руками, буде чудовим подарунком для ваших рідних та близьких. Успіхів вам та натхнення!