Що вам слід знати перед створенням веб-сайту!

Щодня тисячі нових підприємств роблять стрибок і переводять свій бізнес в онлайн, а як щодо вашого? Якщо ви ще цього не зробили, готовий посперечатися, ви подумали про це і поставили питання, скільки ще бізнесу ви могли б зробити, якби просто зайшли в мережу… і прямо тоді ви ставите питанням, що потрібно, щоб відкрити свій бізнес онлайн?

Як замовити створення сайту в Подільську читайте тут

Ось що слід враховувати:

1. Що я очікую від мого веб-сайту? Перш за все, ви повинні поставити собі питання: «Що я хочу, щоб мій веб-сайт робив?». Існує безліч типів веб-сайтів, що чисто продають продукти до чисто інформаційних і всього іншого. Ви хочете створити онлайн-спільноту з людьми зі схожими інтересами? Вам потрібно онлайн-резюме на одну сторінку, портфоліо, біографію або онлайн-брошуру, щоб дійсно подати інформацію про вашу компанію широкому загалу? Немає двох абсолютно однакових сайтів, і тому ціни на ваш веб-дизайн можуть коливатися. Це питання ви повинні поставити перед тим, як найняти веб-дизайнера!

2. Скільки мені коштуватиме веб-сайт? Який у вас бюджет для вашого веб-сайту? Будьте реалістичними, коли встановлюєте суму. Хоча хороша угода – це здорово, низькі ціни – це не те, що ви шукаєте! Пам’ятайте, що це є вітрина вашого віртуального магазину. Ви хочете, щоб ваш сайт був професійним, ефективним і виглядав якнайкраще — ви хочете, щоб ваші мрії справдилися, і вони здійсняться з відповідним дизайнером.

< Чесно кажучи, ви можете знайти дизайн веб-сайту від 35 доларів (якщо ви отримаєте це за розцінкою і у вас є якісь сподівання на те, що в результаті ви отримаєте професійний сайт … ПРОХОДІТЬ!) До 10 000 доларів (добре для великих компаній, які можуть собі це дозволити, але не найкращий варіант для нового бізнесу. Насправді, чекайте, що витратите від 85 до 200 доларів на односторінкове резюме, біографію або брошуру і від 300 до 1800 доларів на великі повнофункціональні сайти, і розраховуйте заплатити половину або все це авансом, залежно від вашого дизайнера.

>

Окрім цього є щомісячна плата за хостинг, яка становить від 10 до 40 доларів на місяць для сайту невеликого розміру. Запитайте свого дизайнера, чи пропонують вони хостинг на додаток до дизайну вашого сайту? Зазвичай ви отримуєте набагато вигіднішу угоду, і ви вже довіряєте їм розробку свого сайту (іншим разом я докладніше розповім про плани та варіанти хостингу).

Залишити відповідь