Що таке банкрутство?

Для людей, які стикаються з фінансовими труднощами, банкрутство може запропонувати шлях до звільнення від надмірної заборгованості. Тим не менш, існують різні види банкрутств, і деякі з них доступні лише за певних обставин. Банкрутство — це процес, у якому людина на законних підставах оголошує себе чи свій бізнес нездатним, щоб погасити наявну заборгованість.

Залежно від цього типу, кожен зустрічається з суддею, щоб визначити графік платежів або мати юридичний дозвіл на банкрутство. Можливе як банкрутство фізичних осіб, так і юридичних осіб. Підприємства можуть оголосити про банкрутство, що означає або закриття підприємства, або те, що підприємство продовжить працювати зі зменшеними виплатами боржникам. У цьому розділі міститься інформація про основи банкрутства, переваги та обмеження при банкрутстві, а також відповіді на загальні питання про банкрутство.

Подання заявки на банкрутство є одним із варіантів вирішення проблем заборгованості. Залежно від обставин, боржник може вибрати альтернативу банкрутства. Нижче наведено можливі варіанти уникнути процедури банкрутства.

Консолідація боргу

Однією з альтернатив банкрутства є об’єднання боргу. Іноді простіше погасити заборгованість, коли необхідний лише один платіж одному кредитору. Консолідація боргу об’єднує окремі борги в один кредит. Боржник все ще винен ту ж суму боргу, але процентна ставка і щомісячний платіж зазвичай нижчі, ніж окремі платежі окремим кредиторам.

Переказ боргу на низьковідсоткову кредитну картку

Деякі компанії, що випускають кредитні картки, пропонують низькі кредитні ставки для нових клієнтів. Коли умови кредиту підтримують низьку процентну ставку до повного погашення боргу, боржник виплачуватиме менше відсотків протягом строку погашення. Переваги цього варіанту аналогічні позиці під низький відсоток.

Оголошення про банкрутство впливає на ваш майбутній кредит, вашу репутацію та ваш імідж. Ті, хто оголосив про банкрутство, зазвичай стикаються з труднощами при отриманні нових кредитів та забезпечених позик. Але банкрутство також забезпечує значне полегшення тим, хто не може впоратися через високий рівень боргу. Погрозливі телефонні дзвінки та листи з вимогою оплати від колекторів припиняться,

Залишити відповідь