Сезонний прокат катамаранів як бізнес

Сезонний прокат катамаранів як бізнес – чудова ідея в теплу пору року. Літо – час відпусток та розваг. Жителі великих і невеликих міст майже весь вільний час проводять поблизу водойм. Але валяться цілодобово на пляжі швидко набридає, хочеться різноманітності та нових емоцій. Катамарани – відмінний вибір для активного проведення часу.

Ось усі необхідні кроки, які дозволять вашому бізнесу стати успішним:

1. Вибір місця. Природно, якщо у вашому місті знаходиться одна водойма, то вибір очевидний. Якщо є де розгулятися – зверніть увагу на найбільш людні місця. Чим менша розвинена інфраструктура пляжу – тим краще для вас.

2. Оренда пляжу. Спочатку пляжі належали до державних структур. Але на сьогоднішній день багато хто з них знаходиться в оренді приватними особами, так що ваше завдання знайти власника і домовиться про оренду невеликої пляжної території.

3. Закупівля інвентарю. Якщо взяти середню ціну на катамаран, то вартість одного екземпляра складе близько 500$. Для початку бізнесу достатньо двох пар катамаранів, а надалі можна розширювати свій прокатний пункт. Отже, ми вкладаємо близько $2000.

4. Відкриття сезонного прокату катамаранів. Прибуток. Якщо ви хочете заощадити на працівниках, у перші місяці можете вести справи самостійно. Звичайно, добре б дати додаткову рекламу, але потреби в цьому немає, оскільки водоймище – завжди місце масового скупчення людей. Щодо прибутку, то він залежить від кількох факторів: кількості людей, погодних умов, дня тижня. Як показує практика, такий бізнес виходить у 0 за кілька місяців. А потім приносить добрий стабільний дохід.

Залишити відповідь