Сервісний центр з продажу квитків

Сервісний центр з продажу квитків. Далеко не новою ідеєю є організація сервісного центру з продажу квитків, проте така ідея постійно забезпечує прибуток (особливо в літній сезон), тому вона дуже перспективна. Регулярно продається величезна кількість квитків на поїзд, літак, морські та річкові судна, а також на міжміські автобуси. Так, в Москві заробляють на продажу різних квитків близько півтори тисячі квиткових кас, що належать до десятку великих агентств, що займаються продажем квитків – тікетингу. Безперечна зручність потенційних пасажирів є основним фактором в організації подібних підприємств, так як більше чверті покупців купують квитки касах комерційних структур тільки для того, щоб заощадити свій час. Кількість таких людей стає дедалі більше. Узгодження сервісних зборів незалежних кас з перевізником – неодмінна умова, в зв’язку з цим за все на п’ятдесят гривень може відрізнятися їх розмір. Далеко не новою ідеєю є організація сервісного центру з продажу квитків, проте така ідея постійно забезпечує прибуток (особливо в літній сезон), тому вона дуже перспективна. Регулярно продається величезна кількість квитків на поїзд, літак, морські та річкові судна, а також на міжміські автобуси.

Так, в Москві заробляють на продажу різних квитків близько півтори тисячі квиткових кас, що належать до десятку великих агентств, що займаються продажем квитків – тікетингу. Безперечна зручність потенційних пасажирів є основним фактором в організації подібних підприємств, так як більше чверті покупців купують квитки касах комерційних структур тільки для того, щоб заощадити свій час. Кількість таких людей стає дедалі більше. Узгодження сервісних зборів незалежних кас з перевізником – неодмінна умова, в зв’язку з цим за все на п’ятдесят гривень може відрізнятися їх розмір. Безсумнівно, альтернативою подібним кас може виступати бронювання квитків он-лайн (наприклад, у РЖД). Однак через недосконалість цієї послуги на сьогоднішній день, вона не дуже влаштовує пасажирів. «Електронний квиток» в будь-якому випадку припускає заповнення звичайного бланка, отже, все одно доведеться відвідати вокзал і забрати квиток в касі, при цьому черзі нікуди не подінуться. Ще одним недоліком такої системи буде обставина, при якому не можна оформити пільговий квиток або переоформити раніше придбані квитки. Крім усього іншого (з досвіду пасажирів), в касах вокзалів не завжди можуть виписати квиток, проданий на їх он-лайн сервісі, тому що просто не вміють цього робити.

І найголовніше, що Російські залізниці також Берт комісію при оформленні квитків, як і незалежні каси. Таким чином, впроваджена нова система про продаж квитків, явно потребує доопрацювання. Перевагою сервісних центрів є розширений сервіс, який включає не тільки продаж самих квитків, але і надання послуг з доставки квитків на ваш розсуд (в офіс або на вокзал), а також те, що вони приймають оплату в різній формі, окрім вже названих черг, а значить і витраченого часу. При цьому не виключається можливість того, що вам продадуть найдорожчі квитки, а не ті, які влаштують вас, в тому числі і за ціною. Практичний досвід показує, що квиткова каса окупається за два-три роки.

А для початку вашої діяльності вам потрібно: 1) зареєструвати свою фірму; 2) стати дилером великого перевізника (РЖД або Аерофлоту); 3) мати в наявності фінансові ресурси, тобто банківські гарантії і депозит (саме депозитні послуги в основному і надаються великими перевізниками). На початковому етапі вашого бізнесу вам бажано стати дилером або представником великої компанії, що займається тікетингу. Це потрібно для того, що великі перевізники, особливо власники монополії, працюють найчастіше з тими компаніями, які можуть забезпечити продаж максимальної кількості квитків. Доходи від продажу квитків РЖД утворюються в результаті справляння «сервісних зборів» (додаткова сума до вартості самого квитка) та продажу додаткових послуг.

Розмір сервісного збору може встановлювати кожна компанія на свій розсуд, зазвичай він становить від ста до ста п’ятдесяти гривень, і 250-300 гривень буде коштувати доставка квитка клієнтові. РЖД пред’являють до агентам з продажу квитків конкретні вимоги: • обладнання приміщення під точку продажів зручне місце розташування, відсутність прямих конкурентів поблизу цієї точки, і найголовніше – надійне підключення до мережі Інтернет. • 35 000 гривень – вартість акредитації майбутнього агента. • 100 000 гривень необхідно витратити на придбання спеціального принтера для виписки квитків. • 15 000 – 20 000 гривень знадобляться для підключення до системи бронювання «Експересс». Необхідна плюс до всього цього стандартна офісні меблі та обладнання.

• 15 000 гривень на людину – вартість курсів для касирів, де вони навчаються принципам роботи в системі. • агенти зобов’язані мати депозит в банку, розмір якого повинен бути не менше 10 відсотків від обсягу продажів на місяць. Так, початкові ваші вливання в відкриття подібного бізнесу складуть не менше ста вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ще до укладення агентського договору з РЖД. Надалі доповнять ваші щомісячні витрати такі витрати: плата за обслуговування системи «Експрес» – 4,5 тисячі гривень; заробітна плата не менше двох касирів; заробітна плата кур’єра. Крім того, певні суми знадобляться на утримання депозиту, офісу, а також на рекламну компанію вашого агентства. Ці витрати вам доведеться окупати за допомогою сервісного збору, який складе від ста до трьохсот гривень з кожного квитка. Статистика РЖД показує, що щороку в нашій країні продається в середньому 560 000 – 620 000 квитків, продаж який збільшується (до 900 000 квитків) в розпал відпусток. Незалежні агентства при цьому реалізують приблизно четверту частину від цього числа.

Гарне агентство продає 350-375 квитків в звичайні дні, за рахунок сервісних зборів утворюється, таким чином, прибуток в розмірі 70 000 – 80 000 гривень. Депозит при цьому становить 1 000 000 гривень (не менш), це, без сумніву, навряд чи є малому бізнесу. Більш дрібні агентства заробляють на таких зборах 12 000 – 16 000 гривень, продаючи по 60-80 квитків щодня. Це більш рентабельно, так як подібні каси продають не тільки квитки на потяги, а й авіаквитки, а також квитки на міжміські автобуси. Центри, в яких реалізують різні квитки, а не квитки одного перевізника, набагато більше приваблюють покупців. Субагентство не вимагає великих вкладень на початковому етапі і може займатися будь-яким іншим видом діяльності, а продаж квитків може приносити додатковий дохід сервісним центрам в ділових центрах, а також різного роду туристичним агентствам.

Недоліком такого бізнесу буде обмеження їх прав, так як у таких фірм немає прямого доступу в систему бронювання. Взаємодія агента і субагента може бути різне. Найпростіший спосіб: субагент бронює квиток у агента і оплачує його через кур’єрську службу. Більш вдалий варіант: субагент працює в системі агента, тому може роздрукувати квиток на своєму принтері, маючи єдині бланки квитків. Що необхідно для відкриття сервісного центру з продажу залізничних квитків? Ця інформація вже була представлена??

вище, тому просто впорядкуємо її: 1. Отримання акредитації точки продажу в РЖД, яке займає три-чотири місяці і коштує 35 000 гривень. 2. До розташування та обладнання точки продажів РЖД пред’являє жорсткий перелік вимог.

Залишити відповідь