Сертифікат ISO 9001 – як його отримати і навіщо

Сертифікат ISO 9001 : як його отримати і навіщо

Якщо ви впровадили систему менеджменту якості (СМЯ), важливо переконатися, що вона відповідає міжнародному стандарту ISO 9001 та своєчасно вдосконалюється. Для цього необхідно пройти експертну перевірку та отримати сертифікат, звернувшись до акредитованих фахівців.

Що таке сертифікат ISO 9001

Отримання сертифіката ISO 9001 на відповідність міжнародному стандарту зробить значний внесок у репутацію вашої компанії. Процедура підходить для організацій будь-якого розміру та сфери. На російському ринку сертифікація поки що є добровільною, але перевага завжди надається компаніям, які відповідають стандарту. Якщо ви плануєте виходити на міжнародну арену, без сертифіката ISO 9001 не обійтись. Ось ще 4 причини пройти експертизу:

  1. Скорочення витрат на виробництво товарів та надання послуг.
  2. Поліпшення організаційних процесів шляхом виявлення та вирішення проблем.
  3. Підвищення довіри споживачів.
  4. Офіційне підтвердження належної якості продукції та послуг, турботи про працівників та споживачів.

Сертифікат ISO 9001 - як його отримати і навіщо< /p>

Що потрібно для сертифікації

Ви можете звернутися за експертизою та претендувати на отримання сертифікату, якщо у вашій організації введено, працює та вдосконалюється СУЯ. Варто звернути увагу на такі моменти, як:

  • клієнтоорієнтованість;
  • залучення співробітників до робочих процесів;
  • ухвалення рішень на підставі фактів;
  • грамотне управління взаємовідносинами з персоналом та клієнтами.

Компанія “Союзсертифікація” допоможе отримати сертифікат ISO 9001, провівши всі необхідні експертизи та перевірки товарів та послуг. Це команда акредитованих професіоналів у сфері розробки та впровадження СУЯ.

За 5 років роботи клієнти “Союзсертифікації” підвищили ефективність виробництва до 80%. Більш ніж 3000 підприємств різних галузей завдяки співпраці з компанією досягли скорочення витрат, оптимізації виробництва та персоналу, покращення якості продукції та послуг та отримали необмежений доступ до нових ринків та контрактів.

Зверніться до компанії “Союзсертифікація” за отриманням сертифіката ISO 9001, і вам буде гарантовано індивідуальний підхід, найкраще вирішення нестандартних ситуацій та застосування власних розробок команди. Витрати скоротяться до 50%, а якість продукції чи послуг зросте до 60%. Ваша компанія стане відомою, довіра клієнтів зросте, підвищиться відповідальність персоналу.

Залишити відповідь