Самоскиди: небезпеки та нові заходи безпеки

Самоскиди, як і будь-який інший автомобіль, протягом багатьох років були пов’язані з низкою аварій. За словами М. Макканна з Центру будівельних досліджень та навчання, у період з 1992 по 2007 рік 829 робітників-будівельників було вбито через самоскиди. Деякі з небезпек, яким можуть наражатися ці автомобілі, включають пожежі, зіткнення з іншими транспортними засобами, відмову гальм, коротке замикання. кругообіг та аварії внаслідок перевищення швидкості.

Є опис профілів з пінопласту для перевезення тих чи інших вантажів.

Нові функції, що підвищують безпеку

Після збільшення кількості аварій, викликаних самоскидами, виникла потреба в розробці нових заходів безпеки, що передбачають зміну деяких стандартних характеристик цих самоскидів. Деякі з цих заходів захищають водія, інші захищають перехожих. Деякі з особливостей, які ви можете очікувати від нових самоскидів, включають:

— Захист задніх дверей: ця функція запобігатиме пошкодженню кабіни у разі зіткнення голова до хвоста або голова до голови.

— Зниження швидкості: вантажівки буде оснащено регуляторами швидкості. Вони будуть або механічними або електронними. Обмеження швидкості будуть встановлюватися індивідуальним менеджментом і, отже, не будуть стандартними для всіх вантажівок.

— Дзеркала для сліпих зон: це допоможе запобігти аваріям, спричиненим сліпими зонами для водія. про ремені безпеки: це сигнал, який вказує водієві, чи був ремінь безпеки пристебнутий.

— Два гальма: у нових моделях вантажівок буде два гальма замість одного. Додатковий діятиме як відмовостійкий, у разі виходу з ладу першого.

— Відбивачі з усіх боків вантажівки. Це підвищить видимість вантажівки для інших водіїв у нічний час.

Способи безпечного використання самоскидів

Переконавшись, що самоскиди можуть бути джерелом небезпеки, ось кілька рекомендацій, як уникнути нещасних випадків при розвантаженні вантажних автомобілів :

— Обстежте територію, в якій буде скидатися, щоб уникнути нещасних випадків на роботі. За даними Safe Work Australia, у гірничодобувній промисловості та будівництві (два з найпоширеніших секторів, де використовуються самоскиди) вимоги компенсації робітникам становлять 6,7% та 11,2% відповідно.

— Використовуйте помаранчеві або зелені шишки. Ці конуси використовуються для попередження перехожих у тому, що відбувається небезпечна діяльність. Ці конуси слід розмістити на кутах причепа. Якщо можливо, було б навіть краще найняти коригувальника, щоб він допоміг вам. Спотири уважно стежать і вкажуть на будь-які можливі аварії, коли ви скинете вантаж.

— Майданчик для скидання вантажу має бути твердим і рівним. Він повинен бути досить міцним, щоб витримувати вагу вантажівки на додаток до її навантаження. Це слід визначити під час початкової розвідки місцевості.

Залишити відповідь