Сайт з платними уроками з комп’ютерної графіки

Сайт з платними уроками з комп’ютерної графіки. Дана ідея бізнесу буде цікава всім тим, хто, так або інакше, пов’язаний зі сферою комп’ютерної графіки, дизайну, малювання і т. п. Якщо ви захоплюєтеся створенням різних ілюстрацій, 3d моделюванням, типографікою, логотипами, дизайном інтер’єрів і тому подібними речами, То ви обов’язково є користувачами кількох тематичних сайтів. Це можуть бути блоги популярних дизайнерів, ілюстраторів, художників і т. д. Це можуть бути тематичні форуми або співтовариства. Це можуть бути сайти з уроками з комп’ютерної графіки, малювання і дизайну. Або якісь канали з уроками на YouTube. Варіантів маса. На таких ресурсах ви проводите величезну кількість часу, вбираючи гігабайти корисної (хоча, не завжди) інформації, спілкуючись з колегами, надихаючись чужими роботами або намагаючись вивчити черговий прийом з опублікованого уроку.

Давайте зупинимося на темі уроків з комп’ютерної графіки більш докладно. Можна багато сперечатися з цього приводу, але на Заході рівень підготовки фахівців з комп’ютерної графіки в рази вище, ніж у нас. Ні, звичайно, і у нас є зірки, про яких знають у всьому світі. Але якщо говорити про масове явище, то ми сильно відстаємо від зарубіжних ілюстраторів, художників, дизайнерів і т. д. І однією з головних причин є рівень навчальних матеріалів. Знайти хороші уроки по ілюстрації, комп’ютерній графіці або тривимірного моделювання російською мовою – дуже непросто. Ще складніше знайти хороші уроки від наших авторів. Як правило, більша частина навчальних матеріалів – це перекладені «туторіали» зарубіжних колег. Ні, звичайно ж, і у нас є хороші майстри.

І вони навіть іноді роблять уроки з тієї чи іншої теми, пов’язаної з комп’ютерною графікою. Але, як правило, майже всі, хто стоїть уроки входять до складу якого-небудь платного навчального курсу. Безкоштовно мало хто ділиться дійсно класною інформацією. АЛЬТЕРНАТИВА НАВЧАЛЬНИМ КУРСАМ НА DVD Отже, ми з’ясували, що найкориснішу інформацію можна, або збирати по крупицях на різних сайтах, або купити комплектом на одному диску з навчальним курсом. По крайней мере, у нас в країні – це найбільш часто зустрічаються варіанти. За кордоном професіонали комп’ютерної графіки теж нерідко записують навчальні курси для продажу.

Але там дуже поширений ще один варіант платного навчання, який ще дуже рідко зустрічається у нас. Вони створюють сайти з численними відеоуроками з моделювання. Малювання, комп’ютерній графіці, дизайну, фотографії та іншим суміжним тематиками. Ось тільки вони не викладають ці уроки в безкоштовний доступ. І не намагаються продати їх на DVD дисках. Вони продають ці уроки окремо. Все геніальне просто. ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ЦЕЙ БІЗНЕС?

Все точно так же, як на будь-якому іншому сайті з відеоуроками з комп’ютерної графіки. Є стрічка публікацій з заголовками, датами і анонсами. Ось тільки для того щоб подивитися відеоурок, потрібно отримати доступ до відео. А доступ – природно, платний. Захотілося людині зрозуміти принципи роботи масок в Photoshop, він знаходить такий урок, оплачує до нього доступ, і дивиться стільки, скільки захоче. Поки не навчиться. При цьому заходи відео (і поширити його) користувач не може.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГА? У чому ж плюс платного доступу перед традиційними відеокурсами на DVD? Переваг – маса. Причому, як для користувача, так і для власника ресурсу. Власнику ресурсу не потрібно займатися продажами, записувати диски, відправляти їх і т. д. Потрібно тільки записувати уроки і публікувати їх на своєму сайті.

Крім того, ризик крадіжки уроків і публікації їх в широкому доступі – мінімальний. Крім того, можна розбити великий відеокурс по якійсь темі на десятки маленьких уроків і продавати доступ до кожного з них окремо. Для користувача такий ресурс також несе в собі масу плюсів. По-перше, оплативши доступ один раз, можна переглядати урок нескінченно. З будь-якої точки планети. З будь-якого пристрою. Головне – не забути свої реєстраційні дані.

По-друге, таке навчання обходиться значно дешевше, ніж повноцінний курс на DVD. Один урок може коштувати всього 5-10 доларів. А ціна за цілий відеокурс, як правило, починається з 70-100 доларів. І, по-третє, користувач може оплачувати доступ тільки до тих уроків, які потрібні йому в даний момент. Якщо ми говоримо про відеокурси, то найчастіше там десятки уроків. І далеко не всі вони нам потрібні. А платити доводиться за все. У випадку ж з платним доступом, людина платить тільки за ту інформацію, яка дійсно йому необхідна. ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СТАРТУ БІЗНЕСУ?

Потрібен сайт з необхідним функціоналом. Тобто, у вас повинна бути можливість контролювати доступ до відеоуроку з комп’ютерної графіки для окремих користувачів. Ідеально, якщо все буде працювати на автоматі. Тобто, людина оплатив і тут же отримав доступ до відео. Намагайтеся підключити максимальну кількість всіляких варіантів оплати.

Клієнти люблять різноманітність. Природно, потрібні відеоуроки. І це повинні бути не просто основи, якими заполонений весь Рунет. Це повинні бути максимально докладні, якісні, цікаві та корисні відеоролики, які відкриють перед вашими клієнтами нові горизонти в комп’ютерній графіці. А ось звичайні уроки можна публікувати безкоштовно. Це приверне ще більше уваги до вашого сайту.

Ще один спосіб залучити клієнтів – початок курсу викладати у вільний доступ, а наступні уроки робити платними. Наприклад, вчіть ви створення фотокниги в Photoshop. Весь процес розділений на 20-30 окремий уроків. Перші кілька записів, де ви розповідаєте якісь основи, прості речі, те, про що піде мова далі, можна опублікувати безкоштовно. А решта уроки зробити платними. Людина подивиться кілька перших уроків, йому сподобається, захочеться ще – ось тут ви і запропонуйте платні уроки.

Але, як не крути, найголовніше в даному бізнесі – ваші знання і вміння. Тільки будучи професіоналом своєї справи, можна запускати подібний проект і розраховувати на хороші заробітки. Ми весь час говорили про сайті з платними уроками з комп’ютерної графіки. Але давайте дивитися ширше. Подібний сайт може бути присвячений і іншим темам. Можна вчити людей робити вироби з дерева чи паперу, навчати кулінарному майстерності, розповідати маркетингові секрети і т. д. Тобто, взявши описану ідею, можна адаптувати її під ваші особисті інтереси і навички.

На цьому все. Бажаємо успішного бізнесу!

Залишити відповідь