Розведення в’єтнамських свиней як бізнес

Одним із дуже перспективних видів організації фермерських господарств вважається тваринництво з метою отримання м’яса, яке входить до щоденного раціону харчування майже кожної людини. Розведення в’єтнамських свиней як бізнес є дуже перспективним напрямом. За рахунок деяких особливостей властивих саме цій породі поросят цей вид підприємництва може принести значний дохід своєму власнику.

В’єтнамські свиню були виведені до Південно-Східної Азії та завезені до Східної Європи та Канади з В’єтнаму у 1985 році. Нині розведення вислобрюхих широко поширилося у багатьох країнах світу. Особливості даної породи у тому, що вони досить швидко досягають статевої зрілості. Особи жіночої статі – в 4 місяці, чоловічого – у 6 місяців. Так як вони володіють хорошим імунітетом, дані тварини мало схильні до різного роду хвороб (але бояться протягів). Вони досить охайні, плодючі (самка п’яти місяців може привести близько 10 – 12 малюків) і володіють чудовим материнським інстинктом. спеціальне приміщення, так званий свинарник. Це має бути тепле, сухе, добре вентильоване будівництво, яке розділене на окремі секції. Розмір приміщення слід підбирати, виходячи з масштабів вашого бізнесу. Зверніть увагу, що для пари свиней потрібно 4 – 5 кв. м. простору. Також слід подбати про організацію вигулу свиней у теплу пору року, подачі корму та відтоку гною. Як говорилося раніше, вислобрюхі свині дуже охайні, тому найкраще спочатку позначити для них місце для відпочинку (поставити піддон, настелити соломи) і для туалету (вони постійно ходять в те саме місце); – придбання тварин. Одне порося вам обійдеться близько 20 — 30$. Фахівці рекомендують їх купувати тільки у професійних заводчиків, адже домішка у породі може погано позначитися на кількості потомства та підсумкового виходу м’яса. Щоб уникнути подальшого родинного схрещування, купуйте самця і самку у різних продавців. Зверніть увагу на колір. Вони не бувають білими, можуть бути чорними, сірими або плямистими сірими. Мордочка у поросят плеската. Вони мають міцні та широко поставлені кінцівки;

— організація харчування. У літній період свині можуть харчуватися двічі на день. Основа – зелена їжа, а близько 20% денного раціону мають становити зернові. Взимку зелений корм можна замінити сіном та овочами, кількість годівель збільшується до 3 разів. Обов’язково періодично слід давати вітаміни своїм вихованцям. М’ясо вислобрюхих свиней дуже ніжне та смачне, тому зі збутом проблем бути не повинно. Можна здавати тушки оптовикам, домовитися про постачання в мережі супермаркетів, кафе та ресторани, або ж відкрити свою м’ясну лавку.

Додатковою статтею доходів буде продаж малюків.

Розведення в’єтнамських свиней як бізнес може перетворитися на дуже вигідне заняття. З усіма тонкощами та нюансами розведення цих милих тварин можна ознайомитись в інтернеті, у книгах або спілкуючись із людьми, які займаються даним промислом. Слід обов’язково все спланувати, адекватно оцінити свої можливості та сили. Лише з таким підходом до справи можна досягти добрих результатів. Успіхів!

Залишити відповідь