Розведення декоративних карликових кроликів

Розведення декоративних карликових кроликів Як і всі тварини, домашні кролики мають потребу розмножуватися. Для маленьких кроликів характерно мати багато дитинчат і самка домашнього кролика теж може плодоносити до 17 малюків, яких добре відгодовують днів 45. Самка кролика дає потомство весь рік. На 2 день після того, як вона принесе малюка, вона здатна знову до зачаття нових малюків. Час сукрольностіЯк і всі тварини, домашні кролики мають потребу розмножуватися. Для маленьких кроликів характерно мати багато дитинчат і самка домашнього кролика теж може плодоносити до 17 малюків, яких добре відгодовують днів 45. Самка кролика дає потомство весь рік. На 2 день після того, як вона принесе малюка, вона здатна знову до зачаття нових малюків. Час сукрольності носить не позитивний характер, що приносить до 10 кроленят в рік. Приватні кролики приносять менше, до 7 кроленят в рік. Скоростиглість плодючості є важливим аспектом в розведення кроликів. Кролик маленький збільшує вагу до 6 денного віку, а через місяць раз в 10 виглядає більше. До 4 місяців кроленята ростуть постійно, вони досягають віку і потрібного розміру дорослого самця. Це в середньому 80%. Для піврічного самця вага продовжує збільшуватися і досягає 88% дорослих тварин.

А повністю зростання крольчонка закінчується в 8 місяців. Розведення і вирощування карликових кроликів. Кроленята давно стали відомі своєю плодючістю в різних країнах світу, де їх вирощували в штучних методах, де вони не були схильні до ворогам. Це стало величезним лихом. В Австралії відомий випадок, коли 4 пари домашніх вихованців, завезених в 19 столітті, стали причиною навали в тому місці, де мешкали. Проблема досі залишається невирішеним для повного рівноваги їх проживання.

У рік домашні вихованці можуть приносити потомство до 10 разів на рік. У дикій природі у кроликів є природні вороги, тому збереження тварин і їх видів, особливо важлива. У природі виживають не всі кролики, які тільки що народжуються. Тому, штучне розмноження кроликів дуже добре зберігає всі потомство. Кролики карликових і маленьких особин починають плодити потомство з 6 місяців. З спарюванням, поведінка самки змінюється, вона постійно возиться близько підстилки, намагається створити гніздечко. При спарюванні її поміщають у самця. Інакше кролик самець займеться вивченням свого оточення, а не буде стежити за самкою, приділяючи увагу.

Приблизно самка починає зачаття через 30 днів і вагітніє. Зазвичай виходить 4-5 кроленят. Чистий порода кроликів народжується в середньому по 1-3, рідко близько 5. Чим менше в зачатті кроленят, тим вони більші стануть, а пологи настануть пізніше, ніж зазвичай. Пологи в даному случає, пройдуть складніше. При дуже великій чисельності дитинчат народжуються самці раніше 31 терміну закінчення пологів.

Самка перед пологами робить собі гніздечко, містечко. Сама собі набирає сіно, солому, общипує своє пір&’я. Сіно в роті неї переклеює волоски і виходить клейка маса для споруди. Після, проходить час і самка народжує. Кожен самець новонароджений має свою оболонку. Після самка з&’їдає оболонку і перекушує пуповину. Вона з&’їдає все грамотно, в правильному напрямку від дитинчати, точніше від його тіла. Після малюк злизує своєю матір&’ю, потім народжуються інші кролики.

Для кроленят пологи важкий процес найчастіше. Після пологів, треба дивитися за тим, що відбувається в житті кроленят. Гнізда потрібно відкривати чистими сухими руками. Малюків перераховують, відзначають вага і перевіряють пуповину, щоб не сталося нічого поганого. Пуповина повинна бути тугий, інакше кролик хворіє, якщо вона не така. У дорослих, вгодованих самців животик тугий, не має складочок. Складочки вказують, що самців НЕ догодовують.

Залишити відповідь