Розважальні ігрові автомати для розважальних центрів

Розважальні ігрові автомати для розважальних центрів. Одна з цікавий ідей для старту в бізнесі – розважальні ігрові автомати і цьому є свої докази. Початковий капітал при відкритті не перевищить 30 тисяч гривень. Це якщо брати до уваги такі автомати: імітатор стрільби, сілометрія і різного роду симулятори. Є можливість придбання в розстрочку або кредит. Одна з цікавий ідей для старту в бізнесі – розважальні ігрові автомати і цьому є свої докази. Початковий капітал при відкритті не перевищить 30 тисяч гривень. Це якщо брати до уваги такі автомати: імітатор стрільби, сілометрія і різного роду симулятори.

Є можливість придбання в розстрочку або кредит. Такого роду автомати не потребують обслуговування, до них не буде потрібно наймати окремих співробітників, досить просто забирати виручку його власнику. Всі операції проходять автоматично, клієнт в будь-який час доби виробляє оплату і грає. Чи не потрібен ні склад, ні перевезення автомата з місце на місце. Вони постійно перебувають на одній площі, тим самим економлять ваші кошти, деякі з них зовсім оснащені антивандальной системою, а інші можуть працювати в різну погоду без шкоди для механізму.

Ваше завдання – це встановити автомат, орендувавши для нього невелику площу. Як правило вони займуть кілька квадратних метрів, інші їх них зовсім кріпляться до стіни, тим самим ще знижуючи ціну оренди. Це пересувні пристрої, які не створять клопоту для їх транспортування, якщо знадобитися кошторису розташування. Наприклад під час міських заходів встановити їх на вулицях. При оренді площі на території торгових або розважальних центрів, магазинах та інше, вам не потрібно реєстрації.

Так як ваш автомат буде вказуватися в звітах власника всього комплексу. Припустимо бізнес ідею з можливістю покупки ігрового апарату в кредит з ціною в 74 900 гривень. Установка купюроприемника и система отвечающая за проведение платежа будет стоить вам отдельную сумму денег, которая составит около 9 тыс. грнлей. При терміні кредитування в три роки. Якщо розглядати ігровий апарат сілометрія, то наприклад ціна за удар, буде дорівнювати 10 грнлям. Мінімальний час роботи за день, десь пів години. Кожна гра – це 20 сек.: 5 сек. – Оплата гри, 5 сек. — удар, 10 сек. – Обробка, оцінка та коментар до скоєного удару.

З цього розрахунку виходить в одну хвилини по три гри. Тоді в день 90 ігор. Їли за день кількість не досягає цієї цифри, то варто змінити місце положення ігрового автомата. Звідси розрахуємо виручку, при необхідних параметрах. У день 90 ігор за 10 гривень отримуємо 900 гривень. А якщо місяць тоді виходить 27 тисяч гривень. Значить виходить прибуток від володіння ігровим автоматом, в правильно обраному місці, дорівнює 27 тисячам щомісяця. Від цієї суми віднімаємо заборгованість по кредиту, орендну плату і відсоток на непередбачені витрати, наприклад при поломки автомата.

З цього отримаємо чистий прибуток в 19 тисяч. З огляду на, те що ви зовсім нічого не робите, не працюєте і не чекаєте, досить не поганий місячний заробіток. Тут завжди відкрита можливість на придбання нових ігрових автоматів і оренду зон під них, щоб підвищити рівень прибутковості. Пам’ятайте про трирічної гарантії від виробника на автомати, завжди можна скористатися гарантійним обслуговуванням і зателефонувати в цілодобовий сервіс. Тут перед вами стоїть великий вибір різних автоматів, як ігрових так і розважальних.

Залишилося його зробити.

Залишити відповідь