Розміщення реклами в ліфті

Розміщення реклами в ліфті . За статистикою, приблизно 85% жителів міст користуються ліфтом щодня. Під час поїздки в ліфті людина зазвичай дивиться на стіну. А міг би дивитися на якусь цікаву рекламу. Як правило, часу, проведеного в ліфті, досить, щоб прочитати невелику рекламне повідомлення або навіть кілька таких повідомлень. У великих містах цією ідеєю вже щосили займаються деякі підприємливі бізнесмени, але якщо у Вашому місті Ви такого ще жодного разу не бачили – це сигнал, що місце на ринку вільно і є можливість його зайняти. Суть бізнес ідеї полягає в тому, що Ви виготовляєте рекламні щити для ліфтів, після чого домовляєтеся з ТСЖ про розміщення цих щитів в ліфтах житлових будинків. Самі щити розміщуються на рівні очей дорослої людини на тій стінці ліфта, де зазвичай розташовується панель кнопок з номерами поверхів.

В осередку рекламного щита можна щотижня поміщати буклети різних розмірів, які люди могли б взяти з собою, щоб детальніше ознайомитися з пропозицією. Статистика говорить про те, що конвертованість такої реклами в покупки може бути навіть більше, ніж у телевізійної реклами, оскільки остання вже майже не сприймається людьми, прослизаючи повз свідомість. Клієнтами на таку рекламу можуть стати місцеві салони краси, заклади громадського харчування та різні магазини – одним словом, все, хто користується послугами промоутерів для поширення рекламних буклетів. Запропонувавши їм розміщення рекламних буклетів в ліфті за ціною набагато меншою оплати праці промоутера, Ви безумовно виграєте і придбаєте в їх особі постійних клієнтів.

За оренду місця в ліфті під рекламні щити, швидше за все доведеться платити невелику плату ТСЖ. Але якщо взяти на себе зобов’язання по прибиранню ліфтів від сміття і приклеєних на стіни жуйок, то суму оренди за місця під щити можна звести до мінімуму.

Залишити відповідь