Розміщення реклами на підголовниках автотранспорту як бізнес

Розміщення реклами на підголовниках автотранспорту – новий напрямок у рекламному бізнесі. У наш час усім давно відомо, що просунути будь-який товар без рекламування неможливо. Саме тому нові рекламні майданчики з’являються майже щодня. Головне, вчасно встигнути зайняти свою нішу у найприбутковішій справі нашого часу.

Ідея розміщення оголошень на підголівниках маршрутних транспортних засобів не потребує величезного стартового капіталу. Суть полягає у використанні пасажирських сидінь автобусів та тролейбусів вашого міста як рекламний майданчик. Для цього вам доведеться виготовити спеціальні чохли з прозорими вставками. Найпростіший спосіб – пошити їх на замовлення. Вартість одного екземпляра обійдеться вам приблизно в 1-1,5 $. Наступний крок – домовитись із власниками маршрутів. Ціна за оренду безпосередньо залежить від ваших умінь торгуватися та вести бізнес.

І найголовніше питання – звідки брати клієнтів? Як би це парадоксально не звучало, але вам потрібно розрекламувати ваш рекламний бізнес. Для цього можна використовувати ті ж чохли на підголовниках з написом «тут може бути ваша реклама». Звичайно, за допомогою рекламних агентств знайти клієнтів набагато простіше, але таким чином ви втрачаєте хорошу частину прибутку. Будьте наполегливими і цілеспрямованими, і реклама на підголовниках автотранспорту обов’язково стане вашим прибутковим бізнесом.

Залишити відповідь