Розміщення реклами на екранах телефонів

Розміщення реклами на екранах телефонів. Мало хто може заперечити той факт, що реклама стала частиною нашого життя і цілком буденною справою. І тут нема чому дивуватися, адже, як відомо – «реклама – двигун прогресу». Весь світ заробляє на її розміщенні. Сьогодні така можливість з’явилася і у простих користувачів смартфонів на платформі Android. Сприяє цьому розміщення реклами на екрані блокування. Це придумала команда в складі семи человекіз Нью-Йорка.

Для користувачів андроідовскіх телефонів відкриті нові горизонти рекламних можливостей завдяки додатку Slidejoy. Воно здатне зробити смартфон справжнім рекламними білбордами, тільки маленького розміру. І саме за те, що користувач на своєму телефоні розмістить рекламу від рекламодавця (серед них J. Crew, Adidas, Target, Best Buy та інші відомі брендові марки), він і отримає свою грошову винагороду. У подальших планах компанії розширити список рекламодавців, включивши в нього фірми з виробництва продовольчих товарів і фінансові компанії.

Як стало відомо від виконавчого директора Роберта Сео (Robert Seo), такий додаток буде мати досить гнучку систему, за допомогою якої воно може бути пристосоване, безпосередньо, під смаки користувача. Наприклад, завдяки можливості розпізнавання місця розташування користувача, Slidejoy може надіслати «купон» на покупку товару в магазині, де на даний момент знаходиться клієнт, навіть з огляду на вік та інші параметри. Чим більше буде вказано особистих параметрів в ході реєстрації, тим легше програмі буде підібрати для нього рекламні оголошення. У свою чергу, компанія обіцяє повне нерозголошення особистих даних. Що стосується виручки від використання програми Slidejoy поки сказати важко.

Зразкові цифри коливається від $ 5 $ 15 за кожен місяць. Також існує перспектива зростання сум паралельно з удосконаленням алгоритму. Але, часом, краще менше та краще. Працює така система в такий спосіб: якщо пересунути рекламне повідомлення вліво, тоді відкриється веб-сторінка, відео в YouTube та інші посилання, які стосуються цієї рекламі, а пересунувши її вправо – дозволяє користувачеві пропустити рекламу. Оплата здійснюється незалежно від того, куди пересунено рекламне повідомлення, так як в будь-якому випадку до рекламодавця надходить інформація про переваги клієнта. Slidejoy щодня інформує про кількість зароблених грошей.

Користувач має право щомісяця отримати кошти готівкою або направляти їх на благодійність. Але не спроста розробники зупинилися саме на екрані блокування для рекламних повідомлень. Адже, згідно з даними досліджень, саме на цей екран ми дивимося найчастіше. У звичайному екрані блокування немає нічого цікавого, а наявність на ньому рекламних оголошень, які підібрані, враховуючи параметри користувача, та й, ще важливий момент, працює на поповнення бюджету, нехай і невелике – може виявитися значно цікавішим варіантом. В майбутньому часі, не тільки володарі Android зможуть спостерігати рекламу на своїх девайсах, компанія планує випустити Slidejoy і для iOS. У будь-якому випадку додаток буде запускатися абсолютно безкоштовно.

Залишити відповідь