Розміщення реклами на автомобілях як бізнес

Якщо ви хочете організувати незвичайний бізнес – розміщення реклами на автомобілях чудова бізнес ідея саме для вас. Попит на рекламу був і завжди буде. Рекламні агенції щодня шукають нові майданчики для своєї роботи. Розміщення різноманітних оголошень на міських транспортних засобах – не нова ідея, а ось приватні автомобілі як рекламний майданчик навпроти. Ми пропонуємо вам розпочати прибутковий бізнес з нуля, виступивши посередником між власниками транспортних засобів та рекламними агентствами.

Так само тут Ви можете купити х банер павук для додаткової реклами.

Що ж потрібно для початку власного рекламного бізнесу?

1. Наявність автомобілів під рекламний майданчик. Перше, що потрібно зробити – знайти власників авто, які бажають розмістити оголошення на своєму транспортному засобі. Для старту вам необхідно домовитися хоча б із 50 автовласниками. Звичайно, робитимуть вони це за окрему плату. Як показує практика, заробіток грошей без будь-яких зусиль користується величезною популярністю. Тим більше що подібні наклейки не завдають жодної шкоди засобу пересування. Де знайти перших клієнтів? Можна дати оголошення на аматорських авто-форумах, соціальних мережах, газетах і т. д. З кожним автовласником укласти контракт про те, що він добровільно надає вам авто для реклами за певну плату. * оплата, що залежить від пройденого кілометражу за місяць
* оплата, яка залежить від розміру оголошення.

Договір з рекламними агенціями. Маючи вже певну кількість транспортних засобів в арсеналі, вам слід звернутися до рекламних агентств з пропозицією нового майданчика для роботи. Оскільки реклама на транспортних засобах на сьогоднішній день є однією з найефективніших, бажаючих співпрацювати буде достатньо. Ваше завдання встановити ціну, заплатити певний відсоток автовласникам, а сума, що залишилася, – чистий прибуток.

Бізнес на розміщення реклами на автомобілях є досить перспективним. Надалі можна створити інтернет-портал, де всі охочі помістити рекламу автовласники зможуть зареєструватися. На даний момент у великих містах Росії вже є подібний сайт, який має величезну популярність. Маючи велику кількість рекламних майданчиків, можна розпочинати пошук рекламодавців самостійно, без залучення рекламних агенцій. Таким чином, прибуток зросте у рази. Бажаємо якнайшвидшої реалізації ваших бізнес-ідей!

Залишити відповідь