Розкішна вінілова підлога

Ви відчуваєте, що варіанти настилу для вашого будинку стали заплутаними? Зараз існує так багато різних типів і брендів, що йти в ногу з усіма може здатися складним заняттям. Більшість людей не часто купують нові покриття для підлоги, тому, коли ви починаєте шукати варіанти, ви можете відчути себе трохи не в своїй лізі. Одним із видів підлогових покриттів, які ми сподіваємось описати у цій статті, є вініл.

На додаток до килима, твердої деревини та ламінату, вініл є популярним вибором для підлог вашого будинку чи бізнесу. Сам вініл буває у кількох формах. Є листовий вініл, який приклеюється безпосередньо до основи. Листовий вініл пройшов довгий шлях із реалістичним зовнішнім виглядом плитки, дерева та каменю. Інший варіант вінілу постачається у вигляді плитки або дошки.

Сьогодні вінілова плитка реалізується компанією «Флор Вініл». Розкішні вінілові плитки (LVT) виглядають як кам’яна або керамічна плитка. З натуральними кольорами та текстурою поверхні, ці плитки виглядають та відчуваються як справжній камінь або кераміка. Розкішні вінілові дошки (LVP) пропонують вид дерев’яних дощок різних порід та квітів. Текстури поверхні можуть навіть включати тиснення, щоб посилити реалістичність.

Незалежно від того, чи вибираєте ви листовий вініл, LVT або LVP, ви отримаєте пружну підлогу, відому своєю теплотою і комфортом під ногами. Це справжня претензія на популярність. Вініл також стійкий до вологи, що робить його найкращим варіантом для ванної кімнати або кухні. І при цьому він набагато дешевший,

Залишити відповідь