Рибальський магазин як бізнес

Для більшості людей лов риби є тим хобі, яке вони хочуть і можуть собі дозволити. І, звичайно, це захоплення вимагає деяких фінансових витрат – вудки, спінінги, приманки, гачки і т. д. Це все можна придбати у спеціалізованих торгових точках. Тому рибальський магазин як бізнес користується великою популярністю у сучасних підприємців.

Для більшості людей лов риби є тим хобі, яке вони хочуть і можуть собі дозволити. І, звичайно, це захоплення вимагає деяких фінансових витрат – вудки, спінінги, приманки, гачки і т. д. Це все можна придбати у спеціалізованих торгових точках. Тому рибальський магазин як бізнес має велику популярність у сучасних підприємців.

< /div>

Сьогодні ми поговоримо про ще один вид вендінгового бізнесу – автомат для продажу картоплі фрі. Картопля фрі – один з найпопулярніших і відомих ласощів у всьому світі. У цьому вся не останню роль зіграла всесвітня мережа Макдональдс.

Незважаючи на свою шкідливість, ця страва має величезну кількість шанувальників. Навряд чи знайдеться кафе або ресторан, меню якого воно не представлене. До того ж, якщо ви знаходитесь поза домом і бажаєте швидко перекусити – картопля фрі чудовий варіант. Тому все більшої популярності набирають вендингові автомати з приготування найсмачнішої смаженої картоплі.

Перший такий автомат-фритирнюцу виготовила бельгійська компанія. На приготування страви йде всього півтори хвилини часу, в результаті ви отримуєте свіжоприготовлену обсмажену картоплю, а як додаток можете обрати соус або майонез. Першими клієнтами стали відвідувачі нічного клубу Брюсселя, таким чином, вони могли не тільки провести чудовий час на дискотеки, але й смачно перекусити після. моделей, що готують картопля-фрі. Є навіть екземпляри, які не використовують олію в рецепті, натомість обдають напівфабрикат картоплі гарячим повітрям.

Як відкрити свій бізнес з продажу картоплі-фрі? купити вендінгові апарати. Ціна їх варіюється від 10000 $ до 13000 $. Насолода не з дешевих, але окупає себе в рази. Другий крок – оптова закупівля напівфабрикатів картоплі, знайти постачальників не важко. І найголовніше питання – пошук місця розташування. У вендінговому бізнесі цей пункт є ключовим. Для встановлення такого автомата підійдуть торгові центри, університети, нічні клуби, міські парки та інші місця масового скупчення людей. Докладніше про організацію вендінгового бізнесу ви можете ознайомитись у нашій статті – автомати з продажу морозива. За сприятливих умов окупляться капіталовкладення протягом року.

За часів сучасних технологій, за вендинговим бізнесом майбутнє. Так що не пропустіть шанс зайняти своє місце у цьому виді бізнесу!

Залишити відповідь