Реставрація старих дерев’яних меблів як бізнес

Реставрація старих дерев’яних меблів як бізнес має великий попит, але, на жаль, невелика пропозиція. Якийсь час тому мої батьки вирішили затіяти ремонт. Як і у багатьох людей, у нас удома збереглися радянські шафи, комоди, тумби. Якість, звичайно, чудова, але виду вони не мають уже жодного. Постало питання: що робити зі старими меблями?

Якщо вам потрібен хороший тесляр, то на сайті послуги тесляра київ до ваших послуг!

Купити все нове – дуже дорого, а з цими жахливими елементами інтер’єру хочеться швидше розпрощатися. Вихід ми знайшли наступний – відреставрувати наші меблі, відкрити, як кажуть, їй друге дихання. Але тут виникла така проблема: у нашому місті, виявляється, Ніхто не займається таким видом бізнесу. Перетяжка м’яких меблів знаходиться майже на кожному кроці, а от щоб відремонтувати шафи і комоди довелося їхати в сусіднє місто. Ефект вийшов просто карколомним, і ціна нас приємно здивувала. Висновок напрошується наступний: таких сімей як ми сотні, і при хорошій рекламі бізнес з реставрації старих дерев’яних меблів може приносити дуже хороший дохід.

Як відкрити свій бізнес? бізнесу підприємцям, які займаються виготовленням корпусних меблів. Для них це може стати новим прибутковим напрямком у їхній справі. Якщо ж ви новачок – нічого страшного.

Для початку своєї справи вам знадобиться:

1. Приміщення. Для відкриття власного бізнесу досить невелика майстерня. Якщо ви мешкаєте у приватному будинку, можна використовувати гаражний або сарайний простір. Або орендувати невеликий бокс на околиці міста. На оренду боксу піде близько 150-200 $ на місяць (залежно від регіону).

2. Інструменти. Кожен хороший господар має робочий домашній інструмент. Для початку такого комплекту буде достатньо, а при необхідності докупіть всі елементи, що не вистачають.

3. Транспорт для перевезення. Меблі потрібно якось доставляти до місця ремонту, для цього потрібний вантажний автомобіль. Оренда транспортного засобу вам коштуватиме приблизно 5$/годину.

4. Опанування технікою. Реставрація меблів – це багатокомпонентний процес. Майстер повинен уміти готувати елемент до фарбування, ремонтувати та замінювати деталі, наносити різні покриття. На сьогоднішній день дуже популярним видом реконструкції є фарбування та обклеювання спеціальною плівкою. Тому перш ніж починати справу, ретельно вивчіть ринок декорування. Ми рекомендуємо спробувати різні техніки роботи на меблів друзів та близьких, таким чином, ви зможете набити руку та отримати відмінний портфоліо.

5. Реклама. Звичайно ж, рекламна компанія найважливіший елемент у просуванні бізнесу. Дайте оголошення в газету, інтернет, створіть свою групу в соціальних мережах. Не забувайте також про роздачу листівок на вулицях.

Рентабельність бізнесу.

Для старту бізнесу достатньо мати 500-1000 $. Витратні матеріали можна купувати з передоплати клієнта (фарба, лак, ручки, кріплення). Окупаються вкладення за кілька місяців. Як тільки вам вдасться придбати постійний поток клієнтів, гарний прибуток вам гарантований! Успіхів!

Залишити відповідь