Рецепт пирога Маргарита з лаймом

Я зробив цей пиріг зі звичайним соком лайма, і це здорово. Я знайшов ще одну хитрість, щоб зробити цей рецепт ще кращим, використовуючи лайми. Ви можете знайти їх у більшості продуктових магазинів цілий рік, залежно від того, в якому місті ви мешкаєте. Однак, якщо вони недоступні цілий рік, ви все одно можете використовувати звичайні лимони, і це буде гарний рецепт. Я виявив, чи є якийсь предмет, який мені потрібен, якщо я запитаю менеджера відділу фруктів та овочів, і вони можуть іноді принести потрібні мені продукти.

На сайті cookinghub. ru ви знайдете й інші рецепти пирогів.

Інгредієнти вам знадобляться:

Корка:

1 1/4 чашки тонко подрібнених крекерів Грем
1/2 склянки олії, розтопленої< 1/4 склянки цукру

Наповнення:

14 унцій згущеного молока з цукром
1-2 чайні ложки цедри лайма – терта цедра лайма – використовуйте цедру, якщо у вас є
1/2 чашки ключового соку лайма, звичайний буде працювати, якщо ключові лайми не доступні для вас

8 унцій підсолоджених збитих вершків (додайте 3 чайні ложки цукру в вершки), або прохолодний топ для збивання, або іншої марки, якщо ви віддаєте перевагу. Я використовую підсолоджені густі вершки і збиваю їх у м’які списи. Ви можете зробити це, використовуючи віночок, миску та густі вершки. Швидко використовуйте віночок, поки ви не витягнете його з чаші, і на ньому з’являться маленькі гори. Будьте обережні, щоб не збити кашку, тому що вона перетвориться на масло. ми збираємося зробити кірку для пирога з маргариткою. Вам знадобляться дві миски для приготування цього рецепту. У першій мисці інгредієнти для кірок входять до цієї миски. Ви об’єднаєте всі інгредієнти в мисці та додайте все масло та цукор у подрібнені крекери Грема. Переконайтеся, що він добре перемішаний. Потім ви візьмете свою добре перемішану скоринку і додайте її в свою 9-дюймову форму для пирога і притиснете її до нижньої частини, а також до боків. Переконайтеся, що вона знаходиться навіть у формі для пирога, щоб забезпечити рівномірне приготування.

Наповнення пирога: це те, де Ваша друга миска змішування входить. Спочатку Ви повинні будете використовувати свою цедру і отримати 1-2 чайні ложки своєї цедри лайма. Ви можете зробити більше родзинки, ніж потрібно для гарніру після того, як ваш пиріг буде завершено. По-друге, ви поріжете свої ключові лайми та сік їх. Потім вам потрібно буде додати молоко, що згущує|згущає|, сік лайма, цедру і перемішати. Потім ви додаєте збиті вершки або холодну начинку, що збивається. Вам потрібно буде обережно скласти це. Після того, як це добре змішане, Ви додасте всю суміш у форму для пирога кірки Грема. Вам потрібно буде охолодити цей пиріг, доки він повністю не охолоне. Залежно від вашого холодильника це може зайняти 1-2 години.

Якщо ви відчуваєте, що хочете додати трохи відблиску, і у вас є трубка та наконечник. Ви можете додати трохи збитих вершків навколо пирога Маргарити та додати трохи лайма, щоб він виглядав дуже елегантно. Це буде добре без зайвих збитих вершків, і ви можете просто додати трохи цедри лайма у кожен шматок, перш ніж подавати його. Я сподіваюся, що вам сподобається цей пиріг, але солодкий рецепт. Насолоджуйтесь!

Залишити відповідь