Ребра барбекю

Секрет найкращих ребер для барбекю не обов’язково у самому соусі, а скоріше у процедурі приготування. Для кращих ребер для барбекю рекомендується поєднувати процес варіння та приготування на грилі. Скоротіть час приготування ребер, випаровуючи їх, перш ніж смажити на слабкому вогні. Це також гарантує, що смачні соки зберігатимуться всередині м’яса перед тим, як їх нарізати.

Якщо ви не знаєте, де в Москві купити м’ясо оптом для гриля, рекомендуємо відвідати

Щоб зробити це, просто дотримуйтесь цих кроків.

1. Наповніть каструлю наполовину водою і переконайтеся, що ребра розташовані вертикально, щоб ви могли навіть готувати. Ви також можете додати деякі початкові спеції, необхідні тут, щоб ви могли добре змішати бажаний смак ще до того, як почали готувати їх на грилі Додавання солі у воду є ідеальним, але не є необхідним у деяких рецептах.

2. Довести каструлю до кипіння. Можливо, вам потрібно близько 30-45 хвилин, перш ніж ви зможете почати перекладати ребра в процес гриля. Просто переконайтеся, що ви виконали той самий рецепт, який використовуєте, перш ніж варити все м’ясо, щоб не було небажаних результатів з м’ясом. Різні смаки, які ви можете отримати за різними рецептами, також можуть залежати від того, як довго ви варитимете м’ясо, тому обов’язково враховуйте це. Важливо відзначити, що рецепт приготування найкращих ребер для барбекю повинен суворо дотримуватися. Ніщо не зрівняється з правильними процедурами приготування м’яса на грилі.

3. Візьміть їх із каструлі та смажте на повільному вогні. Цей процес робить приготування ребер на грилі приємним подвигом. Тепер ви можете погратися з різними спеціями, щоб спінити своє м’ясо, і ви також можете почати експериментувати зі смаком, який ви хочете отримати в ребрах, тому що до цього часу ребра стають ніжними, щоб краще вбирати смак будь-яких спецій, які ви пробуєте. покласти в ребра. Деякі вважають, що найкращі реберця для барбекю повністю залежать від того, як ви смажите м’ясо на повільному вогні протягом від 30 хвилин до 2 годин, але це не є загальновизнаним прийомом. Що важливо для отримання кращих ребер для барбекю, так це те, як ви дотримуєтеся традицій вашого барбекю рецепту. Отримання правильного соусу для ребер також має залежати від того, як довго ви жарите ребра.

Залишити відповідь