Реальні ідеї бізнесу в сфері торгівлі

Реальні ідеї бізнесу в сфері торгівлі. Однією з найзнаменитіших бізнес ідей для малого бізнесу на території нашої країни залишаються ідеї пов’язані з продажем. Але при цьому частенько новачки в бізнесі не замислюються про такі чинники як конкуренція. Але з розвитком економіки пріоритети для малого бізнесу терплять зміни і на перший план виходять реальні ідеї малого бізнесу. Частина ринку роздрібної торгівлі можна віднести до абсолютно втраченому, для малого бізнесу на даній сфері є реальні ідеї малого бізнесу здатні не тільки конкурувати з великими мережами, які захопили роздрібний ринок, а й успішно розкрученими в стратегічному плані.

Не дивлячись на недовіру який може викликати дана ідея, можу сказати, що в реальності зустрівшись з ідей такого спеціалізованого магазину чотири роки тому, і почавши будувати ідею магазину, а також бізнес план по його відкриттю також було сумнів в успіху даного заходу. Головним негативним фактором було те, що ринок чайної – кавової продукції має дуже велику конкуренцію. Прикладів дуже багато, за фактом в кожному продуктовому магазині пропонують основний набір даного товару, а що щодо продажу виключного товару, то з точки зору місця положення теж виявилося малоперспективно. Магазин відкривали в середньому провінційному містечку з населенням п’ятдесят-шістдесят тисяч чоловік, при цьому місце положення саме банальне місцевий Центральний ринок. І в підсумку за фактом магазин відкривався в самих поганих умовах, з одного боку величезна конкуренція, з іншого маленьке містечко.

Магазин не тільки процвітаючі працює, але і почав майоріти, власники вже відкрили другий магазин в сусідньому містечку (найімовірніше з часом теж стане в велику мережу магазинів). За здійснення даного магазину варто побачити кілька головних умов: Перший і найголовніший питання це пошук найбільших оптових постачальників чайної і кавового товару, щодо реалізації практично у основному всі оптові мережі готові надати певну асортимент даного товару, але їх списку буде недостатньо. Найважливіший фактор успіху це широкий вибір асортименту. вибір персоналу, даний фактор відіграє велику роль, за фактом менеджер продажів не просто зобов’язаний виконувати свої основні функції з продажу продукції, але і вміти швидко і чітко розповісти споживачам про ті новинки, які є і описати гідності різних сортів чаю, кави.

Фактично менеджер продажів зобов’язаний бути не просто консультантом, а й свого роду знавцем даної продукції. Головна ідея малого бізнесу в сфері торгівлі – грамотний менеджер-консультант. Наявність не обходимо обладнання такого як машинки для подрібнення кави, симпатичною тари для розпакування вагового чаю та препарату для готування кави. Наявність всіх трьох пунктів дає основну гарантію в дев’яносто відсотків, що магазин буде користуватися сильним успіхом.

Показує практика при якісному і грамотному підході вже протягом першого півроку роботи з’являється потік постійних споживачів, які складають більшу частину доходу проводять рекламну компанію має магазину. Частина Постойни покупців в торговому доході таких магазинів, становить приблизно шістдесят-сімдесят відсотків, що робить даного бізнесу досить передбачуваний результат і вже після першого року роботи бізнес не вимагає великої уваги в його діяльність з боку власників. Але все ж варто пам’ятати що менеджер-консультант зобов’язаний працювати відмінно так як від нього багато чого залежить.

Залишити відповідь