Прокат сигвеїв як бізнес

Послуги з прокату різної техніки та транспорту є дуже затребуваними та популярними, наприклад, здача в оренду човнів, автомобілів, катамаранів, велосипедів тощо. Порівняно недавно з’явився ще один вид розваг та пересування, який уже встиг стати до душі величезній кількості людей. Про нього ми розповімо у нашій статті. Прокат сигвеїв як бізнес дуже прибуткове заняття, яке здатне приносить радість і позитивні емоції оточуючим.

Що таке сигвей?

Це електричний засіб пересування, що зовні нагадує колісницю. Сігвей може сам тримати рівновагу, тому що в ньому є система автобалансування. Він компактний, швидкий, безшумний, маневрений, дуже простий в управлінні та екологічно чистий, а також дозволяє людині швидко пересуватися із мінімальною втратою сил. Використовують це диво — апарат не лише у сфері розваг, а й як засіб пересування вулицями, у комерційних цілях (фабрики, склади). Наводиться рух дуже просто, нахилом тулуба людини, чим більше нахил — тим вища швидкість.

Є кілька варіантів організації бізнесу на прокаті сигвеїв:

Здача їх в оренду на заздалегідь облаштованому майданчику. Необхідні самі сигвеї та обладнана територія для катання. Це можуть бути парки відпочинку, міські пляжі, торгово-розважальні центри. Відкриття пункту прокату. Для цього вам знадобляться лише підходяще приміщення та дана техніка. Люди, які користуються вашими послугами, можуть самостійно вирішувати де і скільки їм кататися.
Організація платних екскурсій електросамокатами. Це найбільш складний варіант ведення даного бізнесу, адже слід продумати не лише програму, але й прокласти маршрут. Який варіант ви не вибрали б, вам необхідно буде зареєструвати свій бізнес у державних органах. Адже проблеми із законом нікому не потрібні.

Наступний етап — придбання сигвеїв. Їхня вартість досить висока від 7000 дол. за новий апарат, ціна на б/в аналоги буде дещо нижчою. Потрібна кількість залежить від формату бізнесу та фінансових можливостей, але в будь-якому разі мінімальне число — 2.

Продумайте місце для зберігання електросамокатів та варіант транспортування їх до необхідної точки.

Не забудьте про рекламу. Розташуйте вказівники недалеко від вашого місця розташування, інформуйте людей через інтернет, соціальні мережі, продумуйте акції для залучення клієнтів.

У зимову пору року найкраще перебратися до закритого приміщення, адже дуже низькі температури повітря погано відображаються на заряді батареї.

Прокат сигвеїв як бізнес дуже простий, тому що тут не потрібні якісь спеціальні знання. У вас все вийде. Дійте!

Залишити відповідь