Прокат човнів як бізнес

Влітку величезна частина населення, рятуючись від спеки, проводить чимало часу поблизу водойм. І, звичайно ж, багато заповзятливих людей намагаються знайти спосіб для заробітку грошей в умовах, що склалися. Одним із них є прокат човнів як бізнес. Даний вид підприємництва в області відпочинку та розваг дуже затребуваний та приносить солідний дохід своєму власнику.

Купити тут довідку про плавання ви можете вже сьогодні.

Прокат човнів як бізнес — справа сезонна. За наявності хорошої погоди їм можна займатися приблизно з травня до вересня. Максимальне навантаження посідає червень-липень. Клієнтами, які користуються цими послугами, можуть бути закохані пари (романтична прогулянка), сім’ї з дітьми, спортсмени, екстремали, рибалки тощо.

Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом на прокаті човнів, вам слід почати з реєстрації свого підприємства. Адже проблеми із законом навряд чи комусь потрібні.

Наступний етап — це вибір місця. Оптимальний варіант – це територія поряд з міським пляжем, що часто відвідують відпочиваючі. Для оренди такої ділянки вам знадобиться узгодження з міською адміністрацією. Уточнивши, хто є власником даної території, укласти з ним договір.

Після вирішення всіх «паперових» питань переходьте до придбання човнів. Їхній вид, кількість і якість залежить від фінансів, які ви готові вкласти у цю справу. Це можуть бути дерев’яні (від 80$), надувні гумові (від 50$), металеві, різні бамперні човни. Забезпечте запас весел, рятувальних жилетів та кіл. У клієнтів має бути можливість безпечної та зручної посадки в човен, а також причалювання, тому бажано збудувати пристань. Також продумайте можливість гарного кріплення човнів, надійних замків.

Для нормального функціонування прокату човнів як бізнесу потрібно 2-3 робітників, які організовуватимуть процес — стежити за справністю плавальних засобів, інструктувати потенційних клієнтів про техніку безпеки, видавати в оренду човна, збирання орендної плати і т. д. Для того, щоб зрозуміти яку суму можна на даному виді підприємництва заробити, спочатку, найкраще, займатися цим самим.

Забезпечте власному бізнесу рекламу. Інформуйте потенційних клієнтів за допомогою соціальних мереж, інтернету, покажчиків.

Прокат човнів як бізнес можна добре поєднувати зі здаванням в оренду катамаранів. Коли ваші справи підуть вгору, потрібно буде замислюватися про розширення асортименту плавальних засобів, що здаються в оренду, і відкриття нових пунктів прокату.

При хорошому ході бізнесу, він може окупитися вже за три місяці, звичайно ж, для цього доведеться прикладати максимальні зусилля. Успіхів!

Залишити відповідь