Продаж столиків для роботи на комп’ютері стоячи

Продаж столиків для роботи на комп’ютері стоячи. Останнім часом стає все популярнішим працювати стоячи, тому як сидячий спосіб життя призводить до різних проблем і захворювань. Тому популярними стають розкладні міні-столики., Які можна встановлювати на звичайний робочий стіл, розкладати його і працювати стоячи. Плюс такого столу в тому, що немає необхідності міняти меблі в офісі або вдома, потрібно просто розташувати диван стіл на свій робочий стіл. Для того, щоб почати цей бізнес, необхідно зв’язатися з виробником (це американські компанії) і домовитися про постачання таких столів в Україну.

Виходячи з собівартості і вартості доставки, сформувати ціну і почати просувати свій бізнес. Такі столики розійдуться, як гарячі пиріжки. ідеї для бізнесу з нуля – столики для роботи стоячи Крім столиків для роботи стоячи, в деяких містах Росії вже продаються розкладні підставки під ноутбук для роботи за звичайним столом, на кріслі, на дивані. Тому бізнес з продажу комп’ютерних столів можна доповнити асортиментом і продавати так само підставки під ноутбук.

До того ж не у всіх містах представлений такий товар. Ніша вільна, а затребуваність до товару буде тільки рости, тому що вся діяльність людей так чи інакше пов’язана з роботою на комп’ютерах.

Залишити відповідь