Продаж полісів осацв і каско через інтернет

Продаж полісів осацв і каско через інтернет Згідно з вимогами закону, в Росії застрахований кожен автомобіль. Але термін дії страхового договору обмежений, і коли він закінчується, для автовласника настає гаряча пора. Чимало пропозицій потрібно порівняти і не один сайт або офіс відвідати, щоб знайти, нарешті компанію, яка влаштує і ціною пропозиції, і умовами і рівнем обслуговування. У Росії більше п`ятдесяти мільйонів автомобілістів, які змушені з року в рік проходити цю стресовуЗгідно з вимогами закону, в Росії застрахований кожен автомобіль. Але термін дії страхового договору обмежений, і коли він закінчується, для автовласника настає гаряча пора. Чимало пропозицій потрібно порівняти і не один сайт або офіс відвідати, щоб знайти, нарешті компанію, яка влаштує і ціною пропозиції, і умовами і рівнем обслуговування. У Росії більше п`ятдесяти мільйонів автомобілістів, які змушені з року в рік проходити цю стресову процедуру.

Багато страхових компаній користуються поспіхом і нетерпінням потенційних клієнтів, вносячи в договори страхування малозрозумілі пункти, які в спірній ситуації позбавляють клієнта багатьох вигод. На щастя, упорядкувати цей процес цілком здатні звичайні громадяни. Немає ніякої необхідності кожному власнику авто втрачати в пошуках підходящого страховика свого часу, стикатися з чергами і іншими незручностями. Всі необхідні процедури можна дотримати, навіть не виходячи з власного будинку або офісу. Причому, у виграші в результаті виявляються все. Можливість придбати поліси ОСАГО і КАСКО за допомогою інтернету зробило революцію на страховому ринку. Такий спосіб продажів дозволило страховим компаніям оптимізувати витрати на операційний персонал та обладнання, і при покупці через інтернет багато з них стали пропонувати суттєві знижки. Інтернет-технології значно економлять час клієнтів і розвантажують офіси страхових компаній, скорочують паперовий документообіг і касове звернення готівки.

Якість сервісу стає довше контрольованим, і рівень його зростає. Клієнт сам визначає найбільш зручний для нього час, коли він зможе звернутися в офіс страховика за готовим полісом, або замовити додаткову послугу доставки документів в зручне місце. Засоби, за рахунок яких ці послуги фінансуються, звільняються за рахунок значної розвантаження офісів, і вартість поліса для клієнтів практично не змінюється. Процедура Спочатку необхідно розмістити заявку на цікавий для клієнта вид поліса на сайті компанії в спеціальному підрозділі. Обробка запиту займає мінімум часу.

Кур`єрська доставка також дозволяє гарантувати, що клієнт отримає документи так скоро, як це можливо. Передача грошей для оплати поліса виконується відразу в момент його отримання. Для посередника, завдяки якому клієнт вибрав саме цю страхову компанію, передбачена комісійна премія в розмірі до п`ятнадцяти відсотків. Цікаві відомості про автострахування. При величезній кількості автовласників в нашій країні конкуренція на ринку автополісів ще довго буде залишатися досить м`якою за кількістю фінансових інститутів (зокрема, страхових компаній) на ринку ми серйозно відстаємо від цивілізованих країн.

Зростання числа приватних автомобілів при цьому у нас один з найвищих в світі. У період з 2009 по 2014 рік, наприклад, їх кількість подвоїлася, і зниження темпів зростання тут прогнозується незначне. Законодавство в сфері автострахування часто змінюється, внаслідок чого страховики іноді штучно затримують оформлення полісів, чекаючи прийняття чергових вигідних для них поправок. У такі моменти серед автомобілістів часто починається ажіотаж, і послуги різного роду посередників при оформленні страховки стають особливо затребуваними. Інтернет-технології дозволяють таким посередникам одночасно оптимізувати власні витрати.

Конкуренція серед таких агентів настільки незначна, що про неї не можна говорити всерйоз. Досвід реалізації КАСКО і ОСАГО з використанням інтернету При досить невеликій кількості діючих на ринку агентів цілком можна розраховувати на значний рівень постійної клієнтури від декількох десятків до сотні людей. Вартість комплексної страховки нового автомобіля імпортної марки, як правило, становить кілька сотень тисяч гривень. Комісійна винагорода при цьому може досягати сорока-п`ятдесяти тисяч.

Психологія вітчизняних водіїв така, що вони вкрай рідко змінюють агента-посередника, якщо з ним не виникає серйозних проблем. Такий лояльності сприяють кілька чинників: Вдалий досвід користування послугами агента дає психологічний комфорт і викликає відчуття надійності. Клієнти прагнуть позбавити себе від нервування і заощадити час. Інтернет дозволяє здешевити угоду. Для постійних клієнтів страховики передбачають знижки. Головні висновки, зроблені на основі досвіду: При значний інтерес з боку клієнтів така послуга організовується без будь-яких істотних вкладень з боку самого посередника. Немає необхідності ставати штатним співробітником страхової компанії. Значну частину процедур можна проводити прямо у себе вдома.

Потрібно лише мінімум технічних знань для користування комп`ютером та основ ділового етикету. При наявності мобільного інтернету відсутня необхідність постійно бути прив`язаним до робочого місця. Звичайний розмір комісійних винагород від однієї угоди сягає дванадцяти-п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити відповідь