Продаж корн-догів

Продаж корн-догів. сучасний бізнес з фаст-фудом У цій статті ми розповімо всі деталі і тонкощі такого виду бізнесу, як продаж корн-догів. В даний час фаст-фуд користується великим попитом серед людей. Існує багато різних видів фаст-фуду, але коли з’являється якийсь новий вид і він починає швидко набувати популярності, це приваблює людей подвійно. Так сталося і з корн-догами, не так давно прийшли в світ російського фаст-фуду. З’явилося це ласощі спочатку на Заході, особливу популярність здобуло в Америці. У нас зараз corn dog ( «кукурудзяна собака») стає все більш популярним, попит на продукт вже став стійким і спостерігається тенденція до його постійного підвищення. Що являє собою корн-дог? Це своєрідна сосиска в тісті, але для тесту корн-догів використовується не пшеничне, а кукурудзяна мука.

Також відмінна риса корн-догів в тому, що їх готують на очах покупців. Для того, щоб реалізувати бізнес-ідею продажу корн-догів, досить організувати одну або кілька точок приготування та продажу виробів з гарним місцем розташування. Так само потрібно придбати спеціальне обладнання і щомісяця купувати інгредієнти для готового продукту. Переваги ідеї продажу корн-догів По-перше, мінімальна кількість витрат, так як не доведеться витрачати великі кошти на спорудження будівлі, а лише організувати точку продажу в правильно обраному місці і купити обладнання.

На інгредієнти також не доведеться багато витрачатися, бо продуктів для приготування потрібно небагато, та й ціна у них прийнятна. По-друге, те, що покупці будуть бачити, як готується їх їжа, додасть виробнику більше потенційних клієнтів, в першу чергу, через інтересу до процесу приготування. По-третє, корн-доги дуже легко готуються. По-четверте, організація цього бізнесу не вимагає багато часу, а довго чекати, поки вкладення окупляться, не доведеться. Якщо ви збираєтеся відкрити торгову точку і працювати самостійно, в обов’язковому порядку знадобиться реєстрація ІП. Чому саме ІП, а не ТОВ краще зареєструвати, читайте в нашій статті «Що краще відкрити ТОВ або ІП» . Також, відкриваючи такий бізнес, необхідно отримати дозвіл в Санепідемстанції, пожежної інспекції та деяких інших інстанціях.

Якщо ви вибрали місце точки продажу задумайтеся, де на ваш товар буде більше попиту. Можливо, це поблизу метро, ?? навчальних закладів або торгових центрів. Вибирайте місце, де спостерігається найбільша кількість людей. Як заробляти на продажі корн-догів Приблизні витрати, які вам знадобиться зробити для старту бізнесу продажу корн-догів: 1. Інгредієнти для виготовлення продукту. Кукурудзяне борошно коштує скрізь однаково, а ось сосиски зазвичай бувають різних сортів і через це можуть сильно відрізнятися за ціною.

Якщо ви збираєтеся розмістити точку в торговому центрі, то сосиски можна купувати і дорожче. Якщо ж ви вибрали місце поблизу навчального закладу або виробничого підприємства, студентам або робочим-виробничникам цілком підійдуть недорогі, але смачні сосиски. 2. Обладнання для приготування корн-догів. Сюди входить: спеціальний апарат для приготування корн-догів; міксер; стіл; чайник-термос; термосумка. Інвестиції і витрати Придбання обладнання 20 000 – 35 000 гривень; закупівля продуктів (борошно, сосиски, соуси) та інших витратних матеріалів – 5000 грн; витрати по відкриттю діяльності: держмито за реєстрацію ІП, обов’язкова розробка ТУ і ТІ на реалізовану продукцію, інші витрати – 30 000 гривень. Разом: близько 70000 гривень. Вартість одного корн-дога 80 – 100 гривень. Якщо продавати від 20 штук в день, то щомісячний прибуток складе від 60 000 гривень і ви зможете повернути ваші вкладення приблизно через 1 – 2 місяці. Продажі корн-догів. Плюси і мінуси бізнес-ідеї Плюси продажу корн-догів 1. Можливість залучити широку аудиторію покупців за рахунок постійно зростаючого попиту на цей вид фаст-фуду. 2. Низька конкуренція, в силу того, що сам продукт поки ще не набув широкого поширення в нашій країні. 3. Низька вартість приготування продукту, що дозволяє отримати хороший дохід підприємцю. 4. Можливість організувати бізнес швидко, без великих витрат часу і коштів. 5. Високий рівень довіри клієнтів до Вас і до Вашої продукції, оскільки готується вона у них на очах. Мінуси бізнесу на продажу корн-догів і як їх уникнути 1. Вузький асортимент, що складається тільки з одного продукту. Можна розширити асортимент продукції, запікаючи, наприклад, в тесті фрукти. Так само можна урізноманітнити асортимент корн-догами з різних сосисок або сосисок різної якості. 2. Залежність виручки від точки розміщення бізнесу. Тут можна порадити здійснювати торгівлю в рамках пересувної точки, такого фастфуду на колесах. Розміщувати таку точку слід на вулицях гучних проспектів і вулиць з великим потоком людей. Підійдуть так само як місця розміщення: виходи з метро, ринки, навчальні заклади, торгово-розважальні центри. Продажі корн-догів – це дуже сучасний бізнес з великою рентабельністю. Поки ніша корн-догів не зайнята в багатьох російських містах, варто цим скористатися, щоб бути першим у своєму регіоні.

Залишити відповідь