Продаж букетів з повітряних куль

Якщо ви людина творча і у вас гарне почуття гумору, то ви можете створити сервіс з продажу та доставки повітряних куль на різні свята та урочистості. Вам потрібно буде розробити варіанти поєднань кольорів для різних свят і подій.

Продаж букетів з повітряних куль

Наприклад, білий із золотом – весілля, червоний та чорний – Хелловін, різнобарвний букет – дитячі свята тощо. До таких букетів з повітряних куль можна прив’язувати подарунки – цукерки, м’які іграшки, подарункові коробки з печивом та все, що завгодно!

Нехай ваша невгамовна фантазія підкаже, що саме ви можете запропонувати своїм клієнтам. Ви також можете постачати великі партії повітряних куль на великі заходи – відкриття, випускні, презентації тощо.

Переваги цього повітряно-кульового бізнесу:

  • можна працювати неповний робочий день;
  • можна працювати «вдома»;
  • стартові вкладення та ризики невеликі;
  • простір для творчості та веселощів.

Якщо підійти до цього бізнесу ґрунтовно, а не просто пропонувати своїм клієнтам «мішанину» квітів, то можна придумати не лише гарні букети, а й вінки, веселку чи хмари: створювати цілі конструкції – елегантні чи химерні, у спортивному стилі чи в урочистому. Чим більше у вас здібностей до дизайну, тим привабливішим буде ваш товар для клієнтів. Але ви повинні також розумітися і на маркетингу, щоб успішно продавати ваші оригінальні букети.

Ринок збуту

Вашими клієнтами можуть стати ті люди, які обирають подарунки для своїх близьких чи замовляють букети у флористів. Більшу частину купуватимуть «фізичні особи», але не забувайте і про цільові бізнес-клієнти, які можуть робити багаторазові та великі замовлення. Запропонуйте свої послуги власникам готелів та житлових комплексів, турбюро та агентствам нерухомості, державним підприємствам зв’язку та іншим корпоративним клієнтам. Не забудьте і про приватні клуби, спортивні центри та інші подібні організації – вони часто влаштовують обіди, вечірки, банкети та нагородження.

Зробіть барвисті буклети з вашими пропозиціями або підготуйте портфоліо своїх робіт, щоб наочно демонструвати потенційним клієнтам ваші проекти.

Для залучення роздрібних покупців розмістіть оголошення в місцевих газетах, запропонуйте себе як гостя на шоу місцевих радіостанцій, пожертвуйте кілька букетів для благодійних акцій, в обмін на безкоштовну рекламу. Зробіть окремі брошури для весіль, ювілеїв та банкетів та відправте їх у весільні салони, а також до кафе та ресторанів, які здають в оренду зали для урочистостей.

Необхідне обладнання

Вам знадобиться великий асортимент повітряних куль, гелій, барвисті та веселі стрічки, асортимент подарунок та подарункової упаковки. Якщо ви плануєте «розвернутися», то знадобляться ще й помічники та виробниче приміщення – адже бізнес-клієнти можуть замовити і 100 букетів одночасно. Отже, непогано було б ще й мати автомобіль для того, щоб робити доставку.

Залишити відповідь