Красиве та зручне представлення одягу в торговому залі здатне значно збільшити рівень продажів. Отже, розглянемо основні правила викладки одягу в магазині:
-
- Якщо у вас великий мультибрендовий магазин, то одяг найкраще групувати за брендами. А вже всередині кожного бренду або в монобрендовому магазині з колекцій та ліній.
-
- Одяг у рамках однієї колекції потрібно вивішувати за принципом «єдиного образу». Так, щоб покупець міг відразу вибрати кілька предметів, які поєднувалися б між собою за стилем та кольором. З одного боку, це полегшує вибір для покупців, а з іншого – збільшує середній чек магазину.
-
- Одяг повинен висіти на якісних, бажано фірмових, плічках. Всі гачки повинні бути звернені в протилежний бік від покупців, щоб їх було просто зняти.
-
- Вироби не повинні висіти на штанзі надто щільно один до одного. Покупці не повинні мати труднощів, щоб розглянути одяг або зняти його.
-
- Весь товар повинен розташовуватися відповідно до розмірного ряду.
-
- Товар повинен мати охайний вигляд: застебнуті всі гудзики, блискавки, гачки та пояси.
-
- Моделі, які розміщені на манекенах, привертають увагу покупців і продаються краще. Тому намагайтеся якнайчастіше міняти одяг на манекенах.
-
- Одяг, який важить обличчям до відвідувачів, повинен бути підсвічений спрямованим світлом.
-
- Трикотаж складають з урахуванням розмірного ряду, а також за кольором. Зазвичай товар розміщують за принципом світлого до темного. Бажано не розміщувати поруч вироби різної товщини та кольорів, що візуально зливаються.
-
- Джинси слід складати в стопки за моделями та в порядку розмірного ряду.
-
- Вироби, що важать на кінцях штанги з торця, мають бути повернені лицьовою стороною назовні.
-
- На верхніх полицях над одягом можна розміщувати супутні товари (взуття, сумки, ремені тощо), які добре поєднуються за кольором та стилем. Це також приверне увагу покупців та збільшить рівень продажів.
Слідуючи цим нескладним принципам, ви зможете по-справжньому перетворити ваш магазин і залучити нових постійних покупців.