Посібник із монтажу ламінату

Один з способів підвищити цінність вашого будинку – розглянути можливість встановлення ламінату. Ламіновані підлоги поєднують у собі красу та елегантність твердих порід дерева або плиткової підлоги з простотою догляду за лінолеумом або вініловими підлогами. Ламінована підлога, виготовлена ​​з деревоволокнистих плит високої щільності (HDF), покритих дерев’яним або кам’яним малюнком, неймовірно довговічні. Краса ламінованих підлог, стійких до подряпин, стирання та пропалювання, триватиме все життя. З сьогоднішніми тенденціями дизайну інтер’єру, що постійно змінюються, легка установка і різноманітність ламінованих підлогових покриттів є популярним вибором для дизайнерів будинку.

Якщо вам необхідні послуги з ремонту квартири, ремонтно-будівельна фірма АСК Тріан готова надати допомогу.

Якість ламінату

Якщо ви плануєте відремонтувати свій будинок, у тому числі встановлення ламінату, вам необхідно прийняти рішення про те, який тип ламінату найкраще підійде вам. Вважається, що чим твердіше ядро ​​HDF, тим вища якість ламінату. Другий знак якості ламінованої підлоги – це засіб, за допомогою якого ядро ​​пов’язується з малюнком та захисними шарами. Є два основних типи ламінату, щоб розглянути

Прямий тиск — Ламінація прямого тиску складається з одностадійного процесу, що сполучає шари підлогового покриття в єдину зв’язкову одиницю. Пов’язані підлоги DPL потім обробляють меламіновими смолами для збільшення міцності серцевини. Цей останній крок також дозволяє пазам і канавкам рівномірно розрізати на шматки, щоб полегшити процес укладки ламінату. — Ламінація Під високим тиском дозволяє отримати довговічніший кінцевий продукт, пов’язуючи шари підлогового покриття в кілька етапів Спочатку верхні шари з’єднуються один з одним, а потім приклеюються до ядра HDF. Після цього меламінові смоли та клеєна підлога подаються в прес високого тиску, який завершує процес і готує продукт для укладання ламінату. /strong>

Після того, як ви визначилися з дизайном та продуктом, який хочете використати, ви готові розпочати процес укладання ламінату. Різні продукти з ламінату, пропоновані нині ринку, пропонують кілька різних варіантів укладання ламінату. Тип установки, яку ви оберете, буде залежати від вашого бюджету, ваших зобов’язань та здатності виконати проект та ваших уподобань у дизайні. При покупці ламінату ви можете знайти продукти, що вимагають наступних методів укладання ламінату:

Стандартний настил — Стандартний настил ламінату встановлений, використовуючи клей, щоб прикріпити настил до основної підлоги. Стандартне встановлення ламінату є одночасно економічно ефективним і безпечним.

Попередньо приклеєна підлога — Ви також можете зустріти ламіновані підлоги, оброблені клеєм перед продажем. Щоб завершити встановлення ламінату, на нижню сторону дошки наноситься вода для активації клею. Lock не потрібно клей. Натомість дошки підлоги з’єднані замковим механізмом з нижнього боку дерева. Настил Snap and Lock дуже простий у укладанні, але може коштувати дорожче, ніж ламінат із клеєм.

На нижній бік дошки наноситься вода для активації клею.

    Snap and Lock — Для укладання ламінату Snap and Lock не потрібно клей. Натомість дошки підлоги з’єднані замковим механізмом з нижнього боку дерева. Настил Snap and Lock дуже простий у укладанні, але може коштувати дорожче, ніж ламінат із клеєм.

Залишити відповідь