Поради з ремонту даху, які можуть допомогти незалежно від сезону

Сучасний світ вимагає, щоб ми завжди були на руках. Ремонт даху не є винятком. Проте це може бути складним завданням і може зайняти багато часу. Якщо ви не можете це зробити самостійно, завжди корисно зв’язатися з кваліфікованим підрядником, який може виконати роботу за вас, за певну плату. Є багато областей даху, які можуть вимагати обслуговування та ремонту.

Ремонт даху не повинен коштувати надто дорого. Ви повинні порівняти вартість ремонту з вартістю встановлення нового даху, а потім ухвалити рішення. Іноді має сенс отримати новий дах загалом. Деякі речі, які ви повинні пам’ятати:

Виправити дерево під дахом

Перш за все, ви повинні полагодити деревину під нею. Це допоможе вам уникнути структурних проблем пізніше. Професіоналам завжди потрібен певний час, щоб перевірити деревину під черепицею, перш ніж ремонтувати або замінювати дах. Використання пошкодженого дерева лише скоротить термін служби нової черепиці.

Жолоб

Перед тим, як відремонтувати або замінити дах, вам необхідно перевірити ринви. Це області, які можуть бути забиті сміттям та листям та можуть утруднити попадання води з даху. Очистіть ринви настільки ретельно, наскільки це можливо, щоб усунути забруднення.

При монтажі покрівлі використовуйте якісні водостоки. Як правило, профіль водосток повинен мати такий, щоб вода могла безперешкодно йти в дренажну систему.

Черепиця не повинна бути розміщена безпосередньо на дереві

Не варто розміщувати черепицю безпосередньо на дереві, що нижче лежить. Дах дуже допомагає вам у утепленні, тому ви повинні постаратися зробити його максимально водонепроникним. Використання захисного покриття, зробленого з ізоляційного матеріалу, може допомогти запобігти попаданню льоду та води. Це те, що ви повинні враховувати, особливо якщо ви знаходитесь в районі, де йде сніг та дощ. Наявність ізоляції збереже дранку протягом більш тривалого часу.

Дах протікає

Виток на даху може бути дуже неприємним. Такі витоки можуть не виявлятися протягом декількох місяців, поки вода не почне просочуватися через горище. Пошук джерела витоку також може бути складним завданням. Одна порада, щоб визначити місцезнаходження місця витоку — це зробити аналіз води в суху і хорошу погоду. Все, що вам потрібно, це мати одну людину на горищі з відром і смолоскипом, у той час як інша людина піднімається на дах із водяним шлангом. Той, хто знаходиться на горищі, повинен буде перевірити наявність витоків, коли інший шланг на даху.

Коли витік виявлено, ви можете спробувати його тимчасово усунути, а потім попросіть покрівельника оглянути та поставити професійний діагноз. Ви можете усунути витік, отримавши металевий листовий матеріал, а потім помістивши його під гонт, що протікає.

Якщо витік відбувається у трубопроводах і вентиляційних отворах, необхідно замінити гумові ущільнення. Зазвичай такі витоки легко виявити, щоб ви могли знайти швидше рішення. Це ще одна область,

Залишити відповідь