Плюси та мінуси мережевого маркетингу

Про мережевий або багаторівневий маркетинг чули багато хто. Це специфічний вид реалізації продукції, який побудований на мережі залучених незалежних дистриб’юторів, які, у свою чергу, можуть залучати ще дистриб’юторів та отримувати прибуток за їх продажами. Таким чином, дохід залежить від двох моментів – залучені партнери та кількість проданого товару. Думки про цей вид зайнятості неоднозначні, тому пропонуємо розглянути основні плюси та мінуси мережевого маркетингу.

Якщо в процесі своєї діяльності ви потребуєте термінового перекладу того чи іншого тексту іншою мовою, то радимо звернутися до агентства перекладів «Translion», офіційний сайт якого translion. net.
Мінуси багаторівневого маркетингу:< /p>

— у багатьох компаніях потрібно регулярно купувати певну продукцію. Дуже часто це перекриває отриманий дохід новачків;

— складно відрізнити справжню компанію від шахраїв, які, таким чином, просто хочуть отримати високий прибуток у найкоротші терміни та швиденько «повернутись»;

— Найчастіше вартість продукції дещо завищена від аналогів на ринку, тому багато покупців відмовляються від даних товарів на користь дешевшої продукції; – дуже велика конкуренція; – немає абсолютно жодних гарантій того, що ви отримуватимете дохід. Все залежить від ваших особистісних якостей, уміння переконувати і організовувати людей; завжди перешкоджатиме успіху в даній справі.

Плюси багаторівневого маркетингу:

— ви самі можете визначати для себе кількість робочих годин і час доби, яку необхідно присвятити цій справі;

— для відкриття власного бізнесу не потрібні великі стартові капіталовкладення;

— навчання, тренінги. Багато компаній проводять навчання своїх дистриб’юторів, що обов’язково знадобиться вам у житті;

— можливий дохід ніким не обмежений, все залежить від ваших дій та докладених вами зусиль;

— немає прив’язки до одного місцем, ви можете їздити різними містами та країнами;

— рівень освіти та спеціалізація не мають значення.

З вищевикладеного можна дійти невтішного висновку — кожна діяльність має свої плюси і мінуси. Але, в будь-якому випадку, спробувавши цей вид заробітку, ви точно нічого не втратите і набудете корисного досвіду. Великих висот у мережевому маркетингу досягають лише близько 10% людей. А може, і ви входите в цю цифру?

Залишити відповідь