Пілінг рибками як бізнес

У сучасному суспільстві дуже багато людей приділяють величезну увагу своєму зовнішньому вигляду — відвідують спа-салони, тренажерні зали, фітнес-центри тощо. Надання послуг у сфері краси вважають одним із найперспективніших напрямків. Існує велика кількість видів косметичного сервісу і один з них пропонуємо вам розглянути в даній статті – це пілінг рибками. Даний бізнес не складний в організації та не вимагає великих капіталовкладень.

Такою екзотичною процедурою вже давно користуються в багатьох країнах Азії та Південної Європи. І, нарешті, в останні роки з’явилася вона і на нашій території. Риби ГарраРуфа належать до сімейства коропових. Ріки Тигр та Євфрат є батьківщиною цих маленьких створінь, яких ще називають рибкою-доктором. Середній розмір – 6-8 см, але іноді можуть досягати і 12 см. Рот рибки – це дві пластинки, за допомогою яких вона виконує процедуру пілінгу. А в слині міститься фермент, який дає шкірі ефект пружності, гладкості, омолодження та загоєння ран.

Що ж є дана процедура пілінгу екзотичними рибками? або частина тіла (або повністю все тіло) в теплу 30 градусну воду з цими невеликими тропічними створіннями. За таких умов шкіра починає розмокати і частинки тіла, які почали відмирати поступово відокремлюються. І тут «в гру» вступають Гарра-Руфа, які харчуються ороговілими шматочками епітелію. За кілька хвилин вони очищають шкіру. Процедура зовсім безболісна і, певною мірою, нагадує легкий масаж із ніжним пощипуванням. Протипоказань до фіш-пілінгу немає жодних. Кількість риб в акваріумі залежить від розміру резервуару – від кількох сотень до кількох тисяч. За здорові ділянки епітелію можна не переживати, оскільки вони не входять до раціону ГарраРуфа.

Отже, для того, щоб відкрити пілінг рибками – потрібно:

1. Знайти підходяще приміщення. Це може бути оренда кабінету в якомусь салоні краси.

2. Придбати акваріум (перш за все може бути достатньо одного) з усім необхідним обладнанням – системою фільтрації, нагрівання води, УФ-лампою, компресором і т. д. Якщо попит зростатиме, у майбутньому можна буде збільшити кількість судин.

3. Купити кілька сотень рибок ГарраРуфа з ветеринарним свідченням, що вони здорові.

4. Організувати хорошу рекламу, що приваблює інтерес клієнтів до fish-пілінгу. Це може бути роздача листівок, реклама на піларсах, вашому автомобілі, на вікнах і т. д. Оскільки рибки виконують всю роботу, наймати майстра не доведеться. На початковому етапі на початковому етапі на всі витрати на відкриття кабінету процедур пілінгу рибками піде близько 2000$. А вартість одного сеансу починається від 3$ і вище. Вважається, що за правильної організації цього виду бізнесу, через півроку – рік він повністю окупиться. Спочатку добре буде продумати якісь акції для того, щоб ознайомити людей з такими, ще не настільки поширеними послугами. Після цього бажаючих з’явиться набагато більше. Бажаємо вам величезної кількості задоволених клієнтів! Успіхів!

Залишити відповідь