Піца в конусі – вигідний бізнес на продажу оригінального і смачного фаст-фуду

Піца в конусі – вигідний бізнес на продажу оригінального і смачного фаст-фуду. Піца в конусі – смачна новинка на ринку фаст-фуду, батьківщиною якої є Італія. Це просте, але разом з тим оригінальне блюдо готується за стандартним рецептом. Головна особливість – використання круглої коржі з тіста, що дозволяє створити форму конуса. Вибір начинок відрізняється різноманітністю. Такий вид фаст-фуда ідеально підходить в якості закуски, що дозволяє швидко вгамувати голод на ходу.

Саме тому бізнес, заснований на приготуванні і продажу популярного італійського блюда, є вигідним, які мають швидку окупність рішенням. Коно-піца: переваги бізнес-ідеї Приготування оригінальної піци з метою подальшої її реалізації – оптимальний вибір для тих, хто планує розпочати свою справу в сфері продажу продуктів харчування з мінімальними капіталовкладеннями на старті. Доступна ціна на готову страву, швидкість його приготування – основні фактори, що привертають покупців. Для продажу оригінальної піци не потрібно орендувати велике приміщення з метою облаштування кафе – досить використання спеціального фургона або візки, призначених для виїзної торгівлі.

Ще один плюс – процес приготування, що відбувається на очах у покупця, який має можливість вибрати відповідну начинку. Цей момент сприяє появі довіри з боку клієнтів, що впливає на збільшення їх кількості і прибутку. Для цього виду бізнесу характерна швидка окупність. Продавати піцу в конусі можна в будь-якому місці, де спостерігається велике скупчення людей: в парку, біля ринку, зупинки громадського транспорту, поблизу великих магазинів, стадіонів, офісних центрів і т. Д. Реалізація бізнес-ідеї: від виробництва до продажу Виробництво простого і смачного блюда здійснюється за певною технологією. Весь процес, від приготування до реалізації, складається з декількох послідовних етапів: закупівлі замороженого готового тіста для стаканчиків і продуктів для їх начинки; ручного розподілу сировини на відповідні порції; формування тесту і часткового його випікання; змазування внутрішньої частини стаканчиків соусом, наповнення їх начинкою; випічки сформованої піци в конусі в мікрохвильовій або конвекционной печі; розміщення готової продукції в тепловій вітрині; упаковки в паперові пакети і подальшого продажу. Для начинки хрусткого конусного стаканчика можна використовувати різні продукти.

Це дає можливість задовольнити смакові переваги максимальної кількості покупців. До найбільш затребуваних видів начинки можна віднести: ковбасу, шинку, обсмажене м’ясо, подрібнене на шматочки, гриби, овочі, маслини, мариновану кукурудзу, оливки, салат, сир і т. Д. Оригінальне рішення – приготування конусної піци, як начинку для якої використовуються солодкі інгредієнти: ягоди, фрукти, збиті вершки, горіхова паста. Необхідне обладнання для створення виїзної точки Реалізація бізнес-ідеї з приготування популярної італійської їжі, неможлива без створення обладнаній всім необхідним виїзний точки. Де її розміщувати – було описано вище. Потрібно спробувати попрацювати в різних точках і визначити найбільш прибуткове місце.

Починати можна з одного виїзного фургона, але в подальшому необхідно прагнути до збільшення їх кількості до двох-трьох. Для організації бізнесу буде потрібно придбати відповідне обладнання: закритий прилавок для вуличної торгівлі, що має невеликі розміри; конвекційну або мікрохвильову піч (конвекційна модель з високою продуктивністю – оптимальний вибір); прес, за допомогою якого буде здійснюватися формування конусів для подальшої їх випічки; тепла вітрина, в якій постійно потрібно підтримувати високу температуру (це дозволить знаходиться в ній піці НЕ охолонути, а покупцеві – уникнути необхідності витрачати час на очікування розігріву страви); зонт і стілець для облаштування комфортного робочого місця продавця. Також необхідно подбати про придбання достатньої кількості пакувальних паперових пакетів і серветок. Ще одна обов’язкова умова для старту – своєчасне оформлення всіх дозвільних документів, необхідних для реалізації бізнес-ідеї в сфері громадського харчування на законних підставах. Який прибуток можна отримати: орієнтовний розрахунок прибутковості Піца в конусі – відносно новий вид фаст-фуду, який привертає вітчизняних споживачів своєю оригінальністю. З огляду на цей момент, можна припустити, що попит на блюдо буде високим.

Якщо розмістити точку в вдалому місці з хорошою прохідністю, є ймовірність досягти рівня продажів не менше 100 штук піц в день. З розрахунку, що вона буде працювати кожен день, місячна реалізація складе 3000 одиниць. Середня ціна піци в конусі – 90 гривень. Після проведення простих математичних обчислень, виходить підсумкова сума виручки в місяць, що дорівнює 270 000 гривень. З неї слід відняти обов’язкові витрати: сплату податків, заробітну плату продавця, покупку продуктів, необхідних для приготування, оплату місця, де буде стояти виїзний кіоск, а також витрати на амортизацію обладнання. У підсумку можна порахувати, що приблизна прибуток від ведення подібного виду бізнесу складе близько 90 тис. гривень.

Якщо врахувати, що на закупівлю всього обладнання і продуктів буде потрібно в середньому 270 тис. гривень, то можна припустити період окупності справи через 4 місяці. Якщо Коно-піца буде користуватися високим попитом, вийти на чистий прибуток вийде набагато швидше. Щоб зробити цей вид фаст-фуда більш затребуваним, необхідно запропонувати покупцям хороший асортимент. Максимальна кількість варіантів піци з різними начинками дозволить залучити велику кількість бажаючих купити блюдо. Якщо людям сподобається, вони стануть постійними клієнтами, почнуть радити цей вид фаст-фуда друзям і знайомим. Як уже згадувалося вище, обмежуватися однією торговою точкою не варто. У міру зростання прибутку потрібно відкривати нові міні-павільйони і розміщувати їх в багатолюдних місцях, щоб виключити зростання можливої конкуренції.

Недоліки ведення бізнесу по виробництву Коно-піци Цей вид бізнесу схильний до сезонних коливань. Пік продажів доводиться на теплу пору року, з моменту приходу холодів прибуток може істотно знизитися. Так як виробництво піци в конусі передбачає роботу з продуктами, потрібно строго дотримуватися всіх вимог санітарних норм. Їх порушення може спричинити за собою штрафи. Відкриття точки продажу піци, що користується попитом, може спричинити за собою зростання конкуренції. Не виключено, що інші підприємці захочуть отримувати гарний прибуток таким же способом.

Залишити відповідь