Переробка покришок як бізнес

Кількість автомобілів у світі з кожним роком зростає. Отже, збільшується і кількість покришок для транспорту, оскільки жодне авто може без них обійтися. А куди ж подінеться зношена гума?! Є кілька шляхів подальшого розвитку сценарію – звалище, спалювання, закопування в землю та переробка. Гума є дуже сильним забруднювачем довкілля. Період розпаду шини в природних умовах близько 100 років, а при спалюванні – виділяються токсичні речовини, які отруюють ґрунт, повітря та нас з вами. Тому переробка шин як бізнес є дуже корисною, а головне вигідною справою.

У цій статті ми розглянемо утилізацію автопокришок у крихту. Перш ніж розпочати роботу, необхідно отримати ліцензію міністерства охорони навколишнього середовища, оскільки діяльність подібного роду вважається "роботою з небезпечними відходами". Залагодьте всі питання з податковою інспекцією, пожежною тощо.

Вибираючи приміщення, слід зупинити своє рішення на складах великою площею, оскільки крім обладнання вам необхідно буде десь зберігати сировину та готову продукцію. Міні-завод повинен знаходиться далеко від житлових будинків. Відмінним варіантом буде оренда якого-небудь складу зі зручним під’їздом у промислових районах або поза межами міста (вартість залежить від регіону). може призвести до низької рентабельності виробництва. Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість виробників із різним ціновим сегментом. Найдорожча техніка європейських виробників, дешева – Китай. Вітчизняні виробники також показали свою високу ефективність на ринку спецобладнання з прийнятними цінами. Вартість агрегату – від 10000 $.

Процес переробки шин складається з декількох етапів:

1. Покришки оглядаються для виявлення елементів, які непридатні до переробки. 2. Різання на частини. 3. Подрібнення сировини на дрібну фракцію, видалення металу. 4. Кришення в роторній дробарці. металу та текстилю.
6. Очищення на вібросите, сортування гумової крихти на фракції. Для роботи на лінії переробки величезна кількість персоналу не буде потрібно, цілком достатньо буде 2-3 чоловік. Також необхідно придбати або найняти вантажний автомобіль із водієм.
Сировину для бізнесу з переробки старих шин можна брати майже безкоштовно в шиномонтажних майстернях, а деякі організації навіть платять гроші за утилізацію автогуми. Лише 20% усієї існуючої шини йде в переробку, тому проблем з тим, де взяти сировину бути не повинно.

Одна тонна покришок – це приблизно 700 кг гуми, а також металевий корд. Гумова крихта використовується багато де – підошва для взуття, килимки, покрівля дахів, добавка в асфальт, наповнювач для боксерських груш, покриття спортивних та дитячих майданчиків, виготовлення тих же шин і т. д. Ринків збуту достатньо, а надійні канали гарантують 100% успіх. У середньому всі витрати на відкриття бізнесу з переробки шин вам обійдеться починаючи від 30000$. Але безплатність сировини та висока рентабельність є відмінним стимулом для відкриття такої корисної справи. Успіхів!

Залишити відповідь