Перепродаж квартир як бізнес

Перепродаж квартир як бізнес. Якщо у вас є в кишені або на банківському рахунку кілька сотень тисяч доларів, то з їх допомогою можна легко збільшити ваш капітал в кілька разів. Такий бізнес, як перепродаж квартир, користується великою популярністю, оскільки він дуже вигідний. Але варто завжди пам’ятати, що квартира повинна бути дешевше, щоб її вигідно потім продати після невеликого косметичного ремонту. Сенс бізнесу досить простий, як і завжди, оскільки потрібно купити дешевше, а продати дорожче. Різниця грошей і буде вашим прибутком, яка може досягати колосальних розмірів. Хорошу квартиру можна придбати в будівельному комплексі. Потрібно вибирати надійного забудовника, та помірні ціни.

Купівля квартир для подальшого перепродажу це дуже вигідний бізнес. Найлегше купувати квартири у особистостей, яким терміново потрібні гроші і вони готові продати нерухомість нижче ринкової ціни. Але завжди варто бути готовим до того, що такі квартири, як правило, не мають ніякого ремонту і відсутні навіть елементи сантехніки. В таких квартирах звичайним людям жити незручно за рахунок низького благоустрою. Щоб зайнятися перепродажем квартири, потрібно відкрити власну фірму, після чого скласти договір з продавцем і почати робити ремонт.

Господар квартири навіть може проживати в ній, поки робиться ремонт, але по його закінченню він зобов’язаний погодитися з договором на суму запропоновану спочатку. На такі випадки у вас повинен бути знайомий юрист, який може підстрахувати вас на законному рівні. Таким чином, ви можете стати власником квартири, навіть не маючи на неї коштів, а тільки на ремонт. Всі документи на момент підписання повинні бути в порядку, а найголовніше в них має бути зазначено, що продавець на умови угоди згоден в повністю адекватному стані. Якщо у вас немає грошей на покупку квартири після її ремонту, то можна оформити кредит, але тут потрібно залишати заставу, яким власне може і виступати сама нерухомість.

Але навіть з такими невеликими витратами після продажу першої квартири з хорошою націнкою кредит відразу погаситься. Тільки подумайте, що покупка квартири обійдеться вам приблизно 400 тисяч гривень, а її продаж більше 500 тисяч. З кількома квартирами за рік ви будете отримувати як справжній олігарх. Потрібно намагатися в місяць продавати кілька таких квартир, і тоді можна організувати цілу фірму з співробітниками. У будь-якому випадку бізнес, пов’язаний з нерухомістю, дуже вигідний і кожен може стати багатим, якщо зуміє все правильно організувати. Купуйте і продавайте, а різницю забирайте, ось і весь бізнес.

Залишити відповідь