Паркування електромобілів – незвичайна ідея для бізнесу

Парковка для електромобілів – ще кілька років тому ми б посперечалися про актуальність цієї незвичайної бізнес-ідеї. Але в сучасному світі технології розвиваються дуже швидкими кроками, і нам доводиться постійно слідувати за ними, щоб не бути викинутим на узбіччя «минулого». Більшість автомобільних виробників вже випускають як мінімум одну, або навіть кілька моделей на «акумуляторах». Це, звичайно, не може не тішити з екологічного боку. Але інфраструктура у нас, на жаль, не продумана зовсім.

Ми впевнені, що мине ще кілька років, і електромобілі почнуть стрімко витісняти звичний бензиновий транспорт. Якщо згадати розвиток багатьох великих фірм у сфері обслуговування, починали вони, коли більшість вважала їхні ідеї надто ранніми. Зрештою, вони мали запас часу, щоб стати і залишитися лідером. зовнішніх факторів, так і від угону.

Розсувна еко-парковка із зарядкою для електромобіля вперше була представлена ​​турецькими інженерами. Таке паркування може бути абсолютно автоматизованим і не вимагає персоналу для обслуговування. Ви просто паркуєте автомобіль та оплачуєте карткою електрику та стоянку. Тент опускається автоматично, дбайливо накриваючи автомобіль від снігу або сонця. А за допомогою мобільного додатка можна регулювати час і стан заряджання прямо з дому.

Сучасний дизайн та технології – головні критерії для успішного та динамічного розвитку бізнесу. Будь першим! Новинки завжди привертають увагу. За електромобілями наше майбутнє.

Залишити відповідь