П’ять чудових бойовиків, які варто подивитися

Ніщо не може зруйнувати зв’язок, викутий у гарячих вогнях взаємного обожнювання для інтенсивної послідовності дій, що запам’ятовується. Фактично перегляд гарних бойовиків може підняти не тільки частоту серцевих скорочень, а й взаємну привабливість. Через те, що багато фільмів виходять щотижня, важко вибрати найкращі фільми для перегляду. Деякі кінотеатри регулярно показують деякі з найкращих бойовиків, навіть якщо вони не є новими випусками. Ось п’ять великих фільмів, з яких ви повинні обов’язково подивитися хоч кілька. Ці та інші бойовики 2020 ви знайдете на сервісі.

1. Іноземці

Шедевр Джеймса Кемерона привів у рух одержимість комбінацією наукової фантастики та дії. Цей другий фільм із трьох частин підняв рівень адреналіну в повільному та напруженому фільмі «Чужий» (перший фільм), знятий Рідлі Скоттом. У новому напрямку справа не в тому, краще чи гірше цей фільм, а скоріше як зовсім інший стиль фільму про інопланетян. Проте він витримав випробування часом, і багато глядачів продовжують його бачити.

2. Померти

Культовий фаворит Різдва, у цього фільму Брюс Вілліс, який починає як поліцейський Джон Макклейн, якому пощастило бути єдиним гостем, не захопленим під час різдвяної атаки. Застрягши у висотній будівлі та в облозі терористів, Джону належить врятувати день та його відчужену дружину. Наповнений гарною дією, розумною грою та святковим настроєм, цей фільм став класикою під час курортного сезону.

3. Термінатор 2

У другому фільмі із серії «Термінатор» Арнольд Шварценеггер повертається як кіборг, відомий як Термінатор. Однак цього разу його модель — «хороший хлопець», який прагне завадити моделі Т-1000 повернутися в минуле, щоб знищити лідера опору, який би людству сподівався від апокаліптичного підйому машин.

4. Ультиматум Борна

Що якщо у майбутньому вищі солдати будуть психологічно покращені та перетворені на суперсолдат? Що, якби це пішло на ризик того, що коли хтось стане шахраєм, вся хрень вирветься на волю? Це просто передумова фільмів про Джейсона Борна з Меттом Деймоном у головній ролі в ролі Джейсона Борна. Це фільм, який перевіряє ваше рішення про те, який бік прийняти, і в той же час дозволяє вам погодитися з тим, що сцени боїв та бойовиків на найвищому рівні.

5. Матриця

Якщо ви коли-небудь замислювалися, чи вся ваша реальність була комп’ютерним симулятором, тоді фільм «Матриця» може здатися надто близько до будинку. У головній ролі Кіану Рівз, Нео дізнається, що він просто інкубована людина, яка використовується для палива. Як тільки Морфеус звільнить його — лідер опору — Нео повинен зрозуміти, що реально, а що ні, і вирішити, чи справді невігластво — це блаженство.

Залишити відповідь