Особливості відкриття парфумерного магазину з нуля

Особливості відкриття парфумерного магазину з нуля. В даний час парфумерні магазини досить успішний і прибутковий бізнес. Не можна виключати те, що ставку краще робити на цілу мережу подібних салонів. По-перше, мережа магазинів парфумерії має набагато більше шансів звернути на себе увагу покупців. По-друге, товарообіг в такому випадку буде набагато вище. Необхідно відзначити, що даний бізнес відкривати набагато перспективніше у великих містах, промислових районах і районних центрах. Зрозуміло, що де знаходиться велика кількість людей, тобто потенційних клієнтів, так і попит зростає. Крім того, у великих населених пунктах добре розвинена інфраструктура, а значить, і організація бізнесу буде йти набагато швидше і простіше.

Безсумнівно, парфум – це не засіб першої необхідності, проте попитом користується в усі часи! Це відмінний варіант подарунка, причому як для чоловічої статі, так і для жіночого. Тому подібний бізнес буде завжди приносити чималий дохід, звичайно, при грамотному підході! Фінансова сторона питання повністю буде залежати від орендної плати та укладених договорів з постачальниками. В даний час парфумерні магазини досить успішний і прибутковий бізнес. Не можна виключати те, що ставку краще робити на цілу мережу подібних салонів. По-перше, мережа магазинів парфумерії має набагато більше шансів звернути на себе увагу покупців.

По-друге, товарообіг в такому випадку буде набагато вище. Необхідно відзначити, що даний бізнес відкривати набагато перспективніше у великих містах, промислових районах і районних центрах. Зрозуміло, що де знаходиться велика кількість людей, тобто потенційних клієнтів, так і попит зростає. Крім того, у великих населених пунктах добре розвинена інфраструктура, а значить, і організація бізнесу буде йти набагато швидше і простіше. Безсумнівно, парфум – це не засіб першої необхідності, проте попитом користується в усі часи! Це відмінний варіант подарунка, причому як для чоловічої статі, так і для жіночого. Тому подібний бізнес буде завжди приносити чималий дохід, звичайно, при грамотному підході!

Фінансова сторона питання повністю буде залежати від орендної плати та укладених договорів з постачальниками. З чого ж почати? Це питання задає собі кожен майбутній підприємець! Доцільніше почати з збору та оформлення необхідних документів. В першу чергу необхідно зареєструвати ІП, а в якості оподаткування краще вибирати ЕНВД. Для реалізації парфумерії ліцензія не потрібна, як, наприклад, для алкоголю. Проте, будь-яке приміщення, організоване для великої кількості людей передбачає за собою певні дозволи з відповідних служб (Росспоживнагляд, СЕС, Пожежна інспекція).

Крім того, вся продукція повинна мати сертифікат відповідності. У той же час необхідно зайнятися пошуком відповідного приміщення! Важливо знати, що загальна площа приміщення повинна становити не менше 50 квадратних метрів. Магазин або салон повинен перебувати в дуже прохідною місцевості. Це може бути торговий центр, торговий ринок або майданчик з великою кількістю магазинів. Ваш магазин повинен виділятися і мати свій неповторний почерк.

Так само магазин можна відкривати поруч зі станціями метро, центральними вулицями. На даному етапі, безсумнівно, виникне питання, купувати необхідне приміщення або брати в оренду? Необхідно відзначити. Що оренда дуже приваблива, але далеко не перспективна. Це відмінний варіант в тому випадку, коли магазин не приносить належного доходу і не користується особливою популярністю.

Тоді можна перенести свій магазин в більш прибуткове місце, не втративши при цьому грошових коштів. Але якщо магазин несе достатній дохід, а орендна плата становить понад 10% всього товарообігу, то рентабельність цього закладу втрачає актуальність. В цьому випадку краще приміщення викуповувати! Далі необхідно обладнати свій магазин. Найчастіше, подібні заклади оснащуються прозорими скляними стелажами, поличками, вітринами.

Світло і подцветка грає тут особливу роль і додасть товару і вітрин благородне підсвічені. Також не забувайте про касовий апарат, стіл продавця і загальна концепція приміщення. Важливо навіть те, як розставлені продукція. На самому видному місці краще виставляти найпопулярніші і розкручені бренди. Це принесе Вам певну вигоду.

Не забувайте про пробні варіанти і подарунки, вони привносять престиж. Меблі повинна бути виконана в певному стилі. Можна прикрасити стіни рекламними плакатами. Кожен стелаж повинен ставитися до певної марки, і мати своє чітко відведене місце. Для того щоб відкрити парфумерний магазин необхідно найняти спеціально навчений персонал.

Щоб забезпечити свій магазин кваліфікованими співробітниками, багато керівників створюють тренінги та професійні навчальні майстер-класи. Безсумнівно, персонал повинен бути приємної зовнішності і привітною зовнішності. Непогано, якщо працівники будуть забезпечені спеціальною формою, яка також буде представляти Ваш магазин. Таким чином, на площі 50 квадратних метрів і режимі роботи, припустимо, з десятої ранку до восьмої вечора необхідно два старших продавця і чотири пересічних продавця. Так як чисельність персоналу на пряму залежить від режиму роботи і площі приміщення.

Швидше за все, працівники будуть працювати позмінно. Для розкрутки будь-якого бізнес проекту необхідна та чи інша реклама. Тут Ви можете пофантазувати! Непоганий варіант – зовнішня реклама, так звані банери і плакати.

Вони мають властивість запам’ятовуватися на певній території. Залучити клієнтів може також рекламна акція або система знижок, подарунки постійним клієнтам або майстер-класи від професійних візажистів. Вообщем, дерзайте, але пам’ятайте, головне почати!

Залишити відповідь