Організація вогняного шоу (фаєршоу). Вперше крутіння вогню як вид провести добре дозвілля зародився в Європі. Спінер (в перекладі з англійської spinn – крутити, вертіти) – так називали майстра, який володіє технікою гри з вогнем. Такий вид бізнесу може відкрити будь-який бажаючий, як окремо фіз. особа, так і велике підприємство по організації свят і дозвілля. Як почати бізнес на організації вогняного шоу? Для початку потрібно набрати команду з активних творчих особистостей, які володіють технікою гри з вогнем, що дотримують техніку безпеки при роботі з пої, стаф і віялами будь-якому місці, де б не знаходилися. Кращий спосіб просунути себе на ринок – це показати людям, що ти вмієш. Ви можете влаштувати безкоштовне вогняне шоу в будь-якому людному місці – на сквері, в парку, головне, що б це було не заборонено місцевою адміністрацією.
Так ви покажете, що вмієте, а люди обов’язково захочуть вас знову побачити у себе на святі або будь-якому іншому заході. Капітальні витрати: Купівля гасу. Транспортні витрати костюми Купівля основного інвентарю та додаткового (віяла, пої, Staff, і інші пристосування для «крутіння вогню»). Пій – кульки на ланцюгах або на тканинних мотузках. Щоб уявлення з ними було красивим, потрібно їх добре відчувати, мати непоганий вестибулярний апарат, відчувати себе і позиви навколишнього простору. Фаєр-шоу давно вже зайняло своє місце на ринку розважальних послуг. І користується популярністю.
З одного заходу можна заробити непогану суму, від декількох сотень доларів точно. Все в ваших силах. Ви можете пропонувати додаткові послуги за оплату понад домовленої. Наприклад, для конкретно свята, ваша команда зробить захоплююче незвичайне шоу, якого більше не було ні на одному виступі.
Фаершое з трьома-п’ятьма мастреамі вогню і красивим салютом, що проводиться на весіллях обходиться приблизно в пару тисяч доларів. Задоволення на 15 хвилин. Вкладення мінімальні, прибуток хороша. Також для залучення клієнтів можна використовувати всіма відомі ліхтарики.
Їх запускають в небо і загадують бажання. Отже, у вас є своя команда майстрів, все необхідне обладнання, інвентар, продумані сценарії. Заходи при організації бізнесу на створенні фаєршоу: 1. Реєстрація в ИНФС як ІП і як платник податків – це обов’язковий пункт, в іншому випадку ваша діяльність буде вважатися незаконною і звідси всі наслідки неприємні наслідки. 2. Кожен учасник вашої команди повинен знати, як отче наш техніку безпеки з вогнем. Ви повинні стежити за тим, щоб ніхто її не порушував. 3. Пошук місця, де можна було б законно проводити тренування не заважаючи нікому.
Рентабельність бізнесу. Це дуже прибутковий бізнес. Давайте порахуємо. Участь одного з команди буде коштувати як мінімум 2 тис. грн. А якщо будуть задіяні шестеро – то це вже 12 тис. грн. Ми беремо найнижчі «тарифи». Якщо ж гості хочуть наприклад, побачити і брізінг (дихання вогнем) з елементами акробатичного шоу, то це буде коштувати щонайменше 12 тис. грн. Виступ триває до 10 хвилин.
Ви поєднуєте приємне з корисним, що дуже рідко буває в інших сферах бізнесу. Багато напевно задаються питанням, чому фаєрщики використовують замість бензину гас. Відповідь проста. Бензин – легкозаймиста та, отже, набагато небезпечніше для артиста і для оточуючих. Авіаційний гас не найкраще за своїми характеристиками речовина, але набагато безпечніше бензину.
З чого складається інвентар? Асботкань (матеріал з тонких, переплетених між собою азбестових ниток), шнури, тонкі ланцюга використовуються для виготовлення інвентарю. Механізм плетіння шнура і кріплення полотна відрізняються. Все залежить від цілей використання: Хтось хоче щоб тканина прогоріла швидше, а інші намагаються зберегти вогонь довше. У підсумку, як інвентар був відібраний і зібраний його обмокают гасом і підносять до вогню.