Організація реклами в інтернеті. Ринок реклами у всесвітній павутині розвивається з приголомшливою швидкістю. Популярність цього інформаційного каналу у користувачів, проте, здатна зіграти злий жарт – при величезних обсягах даних, що розміщуються в мережі щодня, рекламодавцю дуже легко в ній загубитися і не знайти дорогу до потенційних клієнтів. Основою ефективної реклами в інтернеті є, як правило, сайт компанії, на якому розміщується основна інформація Ринок реклами у всесвітній павутині розвивається з приголомшливою швидкістю. Популярність цього інформаційного каналу у користувачів, проте, здатна зіграти злий жарт – при величезних обсягах даних, що розміщуються в мережі щодня, рекламодавцю дуже легко в ній загубитися і не знайти дорогу до потенційних клієнтів. Основою ефективної реклами в інтернеті є, як правило, сайт компанії, на якому розміщується основна інформація про неї і куди, в кінцевому підсумку, повинні привести користувача всі інші рекламні матеріали, що розміщуються на різних ресурсах. Організація реклами в Інтернеті з нуля.
Дозволити собі найняти постійного висококваліфікованого співробітника, здатного організувати ефективну рекламну компанію в мережі, може далеко не кожна фірма. Надання таких послуг на рекламному ринку давно спеціалізувалося в самостійну підгалузь. На ринку не бракує в пропозиціях від різного роду вед-студій і інтернет-маркетингових агентств. Подібні компанії стали найактивнішими учасниками сучасної рекламної галузі. Згодом їх діяльність зосередилася на таких завданнях: – Маркетинговий аналіз і розробка попередніх рекомендацій по організації рекламних кампаній; – Стратегічне і медіа-планування маркетингу; – Сегментування ринку, визначення основних перспективних контактних аудиторій і вибір конкретних методів комунікації рекламодавця з ними; – Розробка оригінальних рекламних ідей і концепцій; – Створення різних рекламоносіїв і інструментів маркетингу; – Вибір каналів поширення реклами і залучення їх в реальних кампаніях; – Організація зв’язків з громадськістю ( «піар») в інтернеті; – Пошукова оптимізація (SEO) сайту рекламованої компанії; – Створення корпоративних сайтів або сайтів-«візиток»; – Відстеження результатів проведених рекламних заходів, маркетинговий контроль; – Аналіз результатів рекламних кампаній, визначення підсумкової маркетингової та економічної ефективності, використання накопичених даних і досвіду для оптимізації подальших рекламних заходів. Канали поширення реклами в інтернеті. З плином часу просування рекламної інформації в інтернеті впорядкували, і тепер дев’яносто відсотків її так чи інакше проходить через ключові рекламні платформи і площадки.
Партнерство та грамотна робота з такими агентами для багатьох рекламних фірм є основою бізнесу. Найбільш важливі канали поширення реклами в мережі: Каналибаннернойреклами (Rich Media, Soloway, Popunder); Системи т. Н. «Контекстної» реклами (Begun, Яндекс. Директ, Google Adwords); Каналы передачи «тизеров» (МаркетГид, TeaserNet); Рекламні підсистеми соціальних мереж, Викорис практично в кожній, навіть не дуже численною подібної інтернет-службі. Не можна нехтувати також управлінням показу реклами.
Для її ефективності найважливішою характеристикою сьогодні стає досягнення вибірковості – рекламне повідомлення має побачити саме той користувач, на якого воно спочатку було розраховане. Системи інтернет-реклами в цьому сенсі вигідно відрізняються від традиційних маркетингових каналів – друку, радіо і телебачення. Середній користувач, навіть не розміщує в мережі ніякої особистої інформації, вже набором тих сайтів, які він відвідав в поточному сеансі, або, формулюванням запитів в пошукових системах розповідає про себе багато. Досвідчені компанії, що спеціалізуються на інтернет-рекламі, давно навчилися використовувати цю особливість поведінки для оптимізації своєї діяльності і на благо своїх клієнтів.