Організація груп продовженого дня.

Організація груп продовженого дня. Група продовженого дня з супроводом (в школу, на групу подовженого дня, додому) прийде на допомогу батькам, чиї діти вчаться в 1-5 класах (можливо і 6 класів). Тут важливо враховувати, що дітей проводжати, зустрічати, вчити з ними уроки не у всіх є можливість. Група продовженого дня з супроводом (в школу, на групу подовженого дня, додому) прийде на допомогу батькам, чиї діти вчаться в 1-5 класах (можливо і 6 класів). Тут важливо враховувати, що дітей проводжати, зустрічати, вчити з ними уроки не у всіх є можливість. Організація групи продовженого дня допоможе батькам зняти занепокоєння за дітей: під час дороги будинок – школа, школа – будинок; діти будуть під наглядом після уроків; не потрібно буде робити уроки з дітьми до півночі.

Для кого підходить такий вид бізнесу. Цей бізнес підійде для мам, які не працюють, бабусь, діти яких приблизно цього віку. Планування роботи групи продовженого дня. Необхідно приміщення, в якому можна розмістити таку групу. Створити умови для виконання уроків, для прийому їжі, для ігор та інших занять.

Продумати час для прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Можна розвісити оголошення про послуги, що надаються поблизу шкіл, біля під’їздів будинків, довести до відома батьків однокласників. Грошових вкладень практично не знадобитися. Спектр послуг. Перший варіант: – Супровід дітей в школу. – Зустріч дітей зі школи після уроків (за бажанням і довіреності).

– Прогулянка після школи. – Виконання домашнього завдання з викладачем початкових класів. – Діти займаються, спілкуються і грають під наглядом педагога. – Дитячий фітнес, англійська мова, театральна студія, чарівна майстерня (додатково за вибором). – Бонус для всіх-розмовну англійську мову щодня протягом півгодини (без доп. Оплати).

– Група до 10 чоловік. Питання харчування обговорюється (або замовне, або з дому) Холодильник, мікрохвильова піч у наявності. Час перебування дітей до 18-30, додатковий час обмовляється. Оплата погодинна або абонементна. Спектр послуг – на ваш розсуд, можна підкоригувати. Другий варіант: Можливо ви вирішите обмежитися тільки супроводом дітей.

Розрахунок прибутку. Для першого варіанту розрахунки індивідуальні, залежно від послуг і регіону. Для другого варіанту приблизно: 22 навчальних дня * 10 осіб * 100грн. в день = 22 000грн.

Залишити відповідь