Організація дитячих походів як бізнес

За радянських часів організації дитячих походів приділялася дуже велика увага. Наші батьки, або ми самі, чудово пам’ятаємо чудові піонерські походи, пісні під гітару, ночівлі в наметах та незабутні зоряні ночі, проведені біля вогнища з однолітками. Важко проміняти такий відпочинок на щось інше. А тепер давайте подумаємо, як проводить літні дні наше молодше покоління. Більшість діб сидить за комп’ютерами, телевізорами та іншими всілякими гаджетами. Батьки і раді відправити дітей на природу, але в більшості міст немає такої можливості. Саме тому ми пропонуємо вам задуматися про організацію дитячого туризму як бізнес.

Продаж фаст-фуду, а саме корн-догів, – Досить нова ідея бізнесу для пострадянського простору, хоча в США даний вид ласощів користується популярністю вже багато десятків років. Відноситися до фаст-фуду можна по-різному, але сперечатися про його популярність у наш час безглуздо. Тільки за останній рік рівень продажу їжі швидкого приготування зріс на 40%. І на це є низка причин: це смачно, дешево, швидко та зручно. Тому фаст-фуд ще довго залишиться на піку популярності.

Що таке корн-дог?

Корн-дог – це свого роду всіма давно відома сосиска у тесті на паличці. Відрізняється вона виключно використанням кукурудзяного борошна замість пшеничного. Дане блюдо дуже легко приготувати: на паличку одягається сосиска, яка обливається готовим тестом і запікається в спеціальному апараті до готовності. З кулінарним процесом може впоратися навіть школяр.

Як відкрити свій бізнес із продажу фаст-фуду?

І так, для початку своєї справи вам потрібне таке:

1. Закупівля обладнання. Насамперед варто придбати апарат для приготування продукції, вартість якого може становити від 20$ до 400$. Також вам знадобиться стіл для приготування їжі (20 $) і торговий намет (40 $). Бажано мати можливість запропонувати клієнтам чай чи каву, купівля найдешевшої кавомашини становитиме 150$.

2. Вибір місця для торгівлі. Найкращі точки для торгівлі – всілякі громадські місця з великою прохідністю. Сюди можна віднести парки, сквери, ринки, торгові центри, коледжі та університети. Також дуже вигідною стане реалізація фаст-фуду на різноманітних фестивалях та концертах.

3. Інгредієнти. Вартість готової продукції безпосередньо залежить від якості та сорту інгредієнтів, які ви використовуєте. Погодьтеся, ціна на сосиски в магазинах дуже відрізняється між собою. Тому, логічніше всього мати кілька варіантів «сосисок у тесті» на будь-який смак і бюджет. І того, для старту справи досить 600 $, за бажання витрати можна значно зменшити, купивши дешевше обладнання та інгредієнти. Середня вартість одного корн-догу 1$ (за курсом валюти 2015 року). Продаючи на день хоча б по 20 корн-догів, окупляться вкладення протягом місяця. До того ж цей бізнес практично виключає можливість прогоріти. Ринок їжі швидкого харчування росте з кожним днем. А у разі невдачі, продаж обладнання практично повністю покриє витрати.

< Торгівля фаст-фудом — перспективний бізнес, який потребує мінімальних капіталовкладень, але при цьому обіцяє райдужний прибуток. Стати першим у вашому місті!

Залишити відповідь