Оренда кухонного обладнання

Оренда кухонного обладнання. З кожним роком, всілякі технічні прилади стають все розумнішими і розумнішими. Що не оминуло і кухонне начиння, яка здатна істотно спростити процес приготування навіть найскладніших страв. Таким чином, господині починають набувати всілякі міксери, блендери, йогуртниці, хлібопічки і так далі, Список досить великий, які згодом займають своє місце на полиці або в шафі. Справа до них доходить вкрай рідко (хоча, часом без них не обійтися), але ж прилади, в основному, досить громіздкі, дорогі і займають чимало місця. Проблему заставлених полиць вирішили в Торонто. Там організована оренда кухонних приладів.

Безпосередньо, саме місце, де можна взяти напрокат знадобився кухонний прилад, називається The Kitchen Library (кухонні бібліотека). У ній, замість книжок, можна сміливо орендувати млинниць, вафельницу або будь-який інший елемент кухонного електроніки, якого в потрібний момент не виявилося в побуті. Задумка проекту досить проста – вона допомагає розширити можливості простих господинь без зайвих витрат. Тут можна знайти сучасну кухонну техніку, яка рідко використовується в побуті, а скоріше підходить для експлуатації на професійній кухні. Порадує ще і невелика вартість послуги – всього $ 50 в рік, при чому, техніку можна брати терміном до 5 днів – для механічних приладів і до 3 днів – для електричних.

При такому підході, немає необхідності постійно платити за прокат техніки кожен раз, коли вона необхідна. За порушення термінів повернення, передбачені штрафні санкції: від $ 1 $ 2 – за домашню побутову техніку і $ 5 – за професійну. Творець The Kitchen Library Дайна Бойєр (DaynaBoyer), говорить про свій проект так: «Багато кухонні прилади, які я намагаюся знайти, або важко дістати рядовому обивателю або вони дуже дорого коштують, а в кінцевому підсумку використовуються рідко. Їжа – це моя пристрасть. Мені подобається все, що з нею пов’язано: готувати, говорити про неї і т. д. І я побачила, що подібного роду послуг реально не вистачає в Торонто ».

Попередником ідеї Діани Бойєр, яка була тоді молодим кухарем-любителем, стала «бібліотека інструментів», в якій вона могла взяти напрокат будь-який необхідний кухонний інструмент. Після того, як вона звернулася до засновників «бібліотеки інструментів» з проханням, в якій просила відкрити подібний заклад для кухонних приладів, їй виділили місце в тому ж приміщенні. Електроніку для кухні зібрали за допомогою оголошень про безоплатне зборі приладів. Таким чином зібрали перші 30 одиниць різноманітної техніки. Не дивлячись на те, що «кухонні бібліотека» існує з 16.09.2014 року, вона вже має невелику клієнтську базу. Це вселило Діані додаткову надію на поповнення колекції та розвиток кухонної ідеї в даному напрямку. Не забули і про правила користування пріорами.

Почнемо з того, що користувачами можуть бути тільки особи, які досягли 18 років. Також заборонено передавати прилад третій особі. Якщо вартість техніки вище $ 200, то клієнт зобов’язаний надати номер кредитної картки або залишити в заставу необхідну суму. Це робиться на той випадок, якщо прилад зламається або, просто, його не повернуть. І звичайно ж, техніка повинна повертатися чистої і з наявністю всіх складових.

Залишити відповідь