Незвичайні бізнес ідеї світу

Багато людей замислюються, як відкрити свій бізнес, але для того, щоб він став успішним, потрібно зробити його унікальним. У такому разі він буде цікавити потенційних клієнтів і набере обертів.

Підприємці у всьому світі придумують незвичайні бізнес ідеї, які є актуальними та затребуваними. Хоча далеко не всі вони стали успішними, є певні задуми, які стали ексклюзивними у наш час.

У нашому світі новизна як ніколи цінується, оскільки на даний момент сфера послуг настільки широка і вивчена, що нові концепції викликають непідробний інтерес серед оточуючих. У цій статті ми розглянемо найнезвичайніші та найцікавіші ідеї бізнесу, які досягли вершини успіху.

Магазин, у якому товари без упаковки

Товари без упаковки

Оскільки товари без упаковки, їх вартість набагато нижча. Хоча такий прийом не завжди проходить, але в більшості випадків приносить чудовий прибуток. В одній із фірм у Канаді використовується така концепція. Дана компанія поставила автомати, в яких будь-який покупець зможе вибрати товар, який йому сподобався. Вибір дуже великий, приблизно 4 тисячі найменувань за доступною ціною.

Цікаво знати! Вартість упаковки практично наполовину перекриває вартість продукту, тому її відсутність знижує ціну.

Фірма також дбає про навколишнє середовище та пропагує відмову від пластику, оскільки цей матеріал забруднює нашу планету Земля. У результаті можна сказати, що компанія отримує величезний прибуток за рахунок своєї політики та концептуальної ідеї.

Уроки з продажу джинсів

Як відомо, жінки люблять ходити магазинами і вибирати речі. Але цього не можна сказати про чоловічу половину населення. Їм як фізично, і морально, важко вибирати серед безлічі забитих полиць необхідну річ. Деякі чоловіки не шукають потрібний розмір і купують товар, який ніби їм підходить.

Щоб полегшити шопінг чоловікам, враховуючи психологічні особливості, жінка із Сіетла відкрила першопрохідницький магазин джинсів «Hointer». У своєму магазині вона сформувала найбільш комфортну обстановку для чоловіка:

  • джинси тільки для чоловіків. Тому жінки не зможуть відвернути їх від вибору одягу;
  • немає великих довгих полиць та безмежну кількість товару. Всі джинси розташовані на вішалках, а товар висить перед потенційним покупцем;
  • розмірів багато, але вони знаходяться на складі. На вішалках представлений лише один розмір;
  • чоловікам надається зручна програма, необхідно відсканувати QR-код будь-якого товару і написати свій розмір одягу. Через кілька хвилин прийде повідомлення на мобільний пристрій, де буде вказано, в якій примірювальній кабінці чекає на клієнта потрібна річ. Якщо товар підійшов і сподобався – покупець оплачує його на касі, якщо ні – відправляється у спеціальний отвір у кабінці.

Для чоловічої статі це ідеальний магазин, адже все логічно і просто, не потрібно товпитися і відволікатися, а, найголовніше, шукати необхідну річ серед багатьох інших.

Покупки до аеропорту з доставкою

Покупки в аеропорт з доставкою

Нововина була придумана однією з австралійських мереж магазинів. Послуга включає оплату та замовлення товарів через мобільний телефон. Придбаний товар привозиться в аеропорт і віддається покупцю відразу після посадки літака.

Цей сервіс став популярним серед туристів і людей, які часто літають по роботі. Оскільки людина втомилася після перельоту, їй не хочеться ходити магазинами, щоб наповнити свій холодильник. А завдяки цьому сервісу можна отримати всі необхідні продукти після посадки та не витрачати час та сили.

Продаж мюслі

Ця ідея народилася в Німеччині і стала однією з найкращих. Підприємцями виявилось кілька друзів, які змогли створити компанію з маленьким стартовим капіталом.

Друзі створили інтернет-сайт, де продавали мюслі. Але їх продукт був обов’язково екологічно чистий, тим більше можна змішати інгредієнти на свій смак і додати будь-які фрукти. Крім каш, магазин зможе запропонувати якісні напої та інші корисні злакові культури.

Цікаво знати! На початковому етапі створення цей вид бізнесу був зовсім невеликий і був представлений сайтом та одним магазином. На даний момент він є розвиненою мережею, в якій працює понад 200 осіб.

Ідеї з ресторанами

У світі існує такий ресторан, який зможе порахувати всі калорії. Після того, як гості пообідають, їм приноситься рахунок, в якому буде вказано не лише вартість, а й з’їдену калорію. Ця послуга стала дуже затребуваною, особливо для тих, хто підтримує форму або дотримується дієти. Оскільки більшість закладів пропонує досить калорійну та поживну їжу, такий варіант, безсумнівно, припаде до душі тим, хто стежить за своїм раціоном і бережено ставиться до здоров’я.

У Японії відкрили бар, в якому можна самостійно створювати коктейлі, змішуючи їх інгредієнти. Таким чином, новий напій, що вийшов, повинен отримати нову назву, після чого вноситься в загальне меню бару і пропонується іншим відвідувачам закладу.

Цікаво! Ідея має успіх, оскільки якщо створений напій успішно продається, то його творець може отримувати частину прибутку від замовлення його творіння.

Заздалегідь бронювання місця в ресторані

Бронювання місця у ресторані

У цей заклад неможливо потрапити просто так. Для початку слід сплатити заявку через інтернет і лише потім можна відвідати заклад.

Таке нововведення оцінили люди, які не люблять чекати, поки столик звільниться, а замовлення буде виконано. Цінова політика ресторану залежить від дня тижня та часу доби.

Важливо! Найдорожче меню буває в суботу ввечері, а ось у будні цінова політика закладу значно нижча.

Меню також повністю змінюється раз на кілька місяців, а попереднє вже ніколи не повторюється. Такий заклад має у своєму арсеналі безліч кухонь світу і зможе виконати будь-яку забаганку гостей.

Закритий заклад викликає непідробний інтерес, тому вільних столиків тут не буває ніколи.

Незвичайних бізнес-ідей у світі велика кількість, для того щоб створити неповторне підприємство, яке приноситиме дохід, потрібно як мінімум проявити фантазію.

Залишити відповідь