Навчання роботі з комп’ютером (навчання ПК) та 1С бухгалтерії – ваш бізнес з нуля

Навчання роботі з комп’ютером (навчання ПК) – відмінний варіант бізнесу з нуля, який надалі може перерости в масштабний проект. За останні десятиліття технічний прогрес зробив величезний стрибок уперед. У наше життя щільно увійшли такі поняття як "комп’ютер", "інтернет", "смартфон". Складно уявити сферу діяльності, де не використовуються сучасні технології.

І все частіше роботодавці вимагають «знання ПК» та 1С бухгалтерії у своїх підлеглих. Але, незважаючи на використання комп’ютерів у різні організації, компанії та підприємства, чомусь не передбачається викладання робітникам комп’ютерної грамотності. І з кожним днем ​​крокувати в ногу з технікою стає дедалі складніше. Особливо для людей віком від 40 і вище. Ви або рухаєтеся пліч-о-пліч з комп’ютерними технологіями, або опиняєтеся за бортом.

Але якщо ви ставитеся до тієї категорії людей, хто з комп’ютерами на «ти», то навчання ПК та 1С бухгалтерії – відмінна ідея для вашого бізнесу. Для навчання 1с бухгалтерії 8 базову версію ви зможете купити на сайті grandproject. ru.

Спосіб організації бізнесу для навчання комп’ютера.

1. Індивідуальні заняття вдома. Ми пропонуємо вам стати репетитором комп’ютерної грамотності. Це дуже зручний спосіб заробітку, тому що він не вимагає жодних капіталовкладень. Можна займатися індивідуально або з невеликою групою людей (3-4 особи). Єдине, що вам знадобиться, – наявність комп’ютера для кожного учня.

2. Відкриття курсів навчання ПК. Тут ми вже говоримо про масштабніший бізнес. Вам знадобиться приміщення для занять та наявність великої кількості комп’ютерів. Незважаючи на пристойні початкові вкладення, дохід від такого бізнесу буде набагато вищим.

Скільки ж можна заробити, навчаючи роботі з комп’ютером? , кількість учнів. Давайте проведемо середній підрахунок: індивідуальне заняття коштує близько 5$ за годину. Працюючи по 8 годин на день, можна заробляти 40 $ на день. При завантаженості в 5 робочих днів, отримуємо приблизно 800 $ на місяць. Погодьтеся, досить непогано, враховуючи нинішній курс валют. І це без будь-яких початкових витрат. Якщо ж говорити про власні курси, то там дохід становить від 1500$ на місяць і вище.

Успіх вашого бізнесу також залежить від програми навчання. Перш ніж пропонувати свої послуги, ретельно обдумайте, чому і як вчити. Адже спочатку у клієнтів буде різна база знань та різні кінцеві цілі навчання ПК та 1С бухгалтерії. І не забувайте про те, що недостатньо просто добре знати свій предмет – необхідно мати педагогічні навички та вміти піднести складні речі якомога простіше. Успіхів!

Залишити відповідь