Нанесення зображень на керамічну плитку

Нанесення зображень на керамічну плитку – бізнес-ідея, реалізувавши яку, ви надасте людям можливість прикрасити свій будинок плиткою з ексклюзивним візерунком. На просту керамічну плитку можна наносити найрізноманітніші малюнки. Це можуть бути, наприклад, квіти, тварини, фрукти, дерева, орнаменти та багато іншого. Все залежить від потреб і бажань вашого клієнта. Безумовно, є фірми, які вже виробляють керамічну плитку з зображеннями.

Однак, купуючи таку продукцію, покупці не отримують індивідуальне рішення. Ви ж запропонуйте унікальний продукт, за який люди неодмінно будуть вам вдячні! БІЗНЕС, В ЯКОМУ ПРОЦВІТАЄ НАВІТЬ МАЛОДОСВІДЧЕНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ! Керамічна плитка користується підвищеним попитом. Просту продукцію поставляють багато компаній. Маркетологи провели дослідження і встановили, що покупці все частіше бажають використовувати плитку, яка дозволяє зробити їх будинок не схожим ні на один інший.

Тому сміливо пропонуйте унікальний продукт. Конкуренція в даній області є мінімальною. Це означає, що бізнес з нанесення зображень на керамічну плитку буде приносити вам солідний прибуток. Почати рекомендується з невеликого «підприємства», яке ви можете організувати прямо у себе вдома. Щоб досягти успіху в бізнесі, наносити малюнок на керамічну плитку необхідно за особливою технологією. Слід підготувати матеріал для роботи.

Керамічну плитку необхідно очищати за допомогою особливого лаку. Його потрібно наносити товстим шаром. Важливо, щоб лак повністю висох. На це зазвичай іде кілька хвилин. Безпосередньо друк візерунка.

Тут не обійтися без комп’ютера і спеціального принтера. Саме з його допомогою і буде наноситися візерунок на поверхню. Тут доведеться витратити не більше 5 хвилин. Зображення відтворюється на комп’ютері. Дуже важливо використовувати гарне програмне забезпечення. Здебільшого саме від нього залежить якість зображення.

Розташування керамічної плитки із зображенням в особливому сушильній шафі. Надалі плитка нагрівається до 150 градусів. На це піде не більше 10 хвилин. Процес створення візерунка на керамічній плитці порівняно нескладний.

Вам не доведеться витрачати на це багато часу і сил. При цьому вдасться заробляти пристойні суми. Головне – постійно знаходити клієнтів. ЯК РЕАЛІЗУВАТИ БІЗНЕС З НАНЕСЕННЯ ЗОБРАЖЕНЬ НА КЕРАМІЧНУ ПЛИТКУ? Перш ніж почати бізнес, розробіть детальний підприємницький проект. Важливо вивчити рентабельність, зважити всі моменти, що стосуються даного виду діяльності, і вивчити інші подібні питання. Потім необхідно закупити такі інструменти: спеціальний принтер (при виборі моделі даного обладнання необхідно враховувати, який обсяг продукції ви маєте намір випускати); комп’ютер і відповідне програмне забезпечення; краскопульт; особливі лаки і чорнило; шафа сушильна; камера зберігання, в якій буде перебувати вже готова до використання плитка. У разі якщо ви вирішите налагодити відразу велике виробництво, то приготуйтеся закупити дорогі принтери.

При необхідності їх можна взяти в оренду. Після ви можете звернутися до податкової інспекції за місцем проживання та зареєструвати свій бізнес. Щоб надалі не виникло проблем, будьте уважні при оформленні всіх документів. Ви можете зареєструватися в якості індивідуального підприємця або як ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю).

Врахуйте, що при виборі другого варіанту вам доведеться орендувати приміщення. ТОВ викликає більшу довіру. Не виключено, що виробники керамічної плитки побажають підписати з вами договір на співпрацю. Далі ви можете починати працювати. Клієнтів можна шукати самостійно або ж звернутися в маркетингову фірму.

Якщо ви вирішили обійтися своїми силами, то розмістіть оголошення в друкованих виданнях, замовте рекламні бігборди та листівки. Скільки можна заробити на даному виді бізнесу? Припустимо, що вартість одного квадратного метра керамічного панно із зображенням ви будете продавати за ціною 5000 рублів. За матеріали, які потрібні для нанесення візерунка, ви заплатите 1500 рублів. Виходить, що з одного квадратного метра вам вдасться заробити 3500 рублів (5000-1500).

Якщо за місяць до вас звернеться 50 осіб, то ваш заробіток складе 175 000 рублів (50 * 3500). У випадку з даним видом бізнесу дуже зручно те, що немає необхідності витрачатися на покупку плитки. Її клієнт надасть вам сам. Вам залишиться лише відтворити сподобалося покупцеві зображення. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні грошима, які дозволили б відкрити такий вид бізнесу, не турбуйтеся. Просто зверніться в банк для отримання дозволу кредит. Не поспішайте, підшукайте найбільш вигідну пропозицію, щоб не переплачувати за відсотками.

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ БІЗНЕСУ Нанесення зображень на керамічну плитку – вид бізнесу, які має безліч переваг. Людині властиво перетворювати своє житло незалежно від пори року і погоди за вікном. Це означає, що у вас завжди будуть клієнти. Клієнти самі будуть підказувати вам, що вони бажають бачити на плитці. Вам залишиться лише втілити їхні мрії в життя. Заробляти гроші ви зможете з самого початку, як тільки вашими послугами скористається перший клієнт.

Бізнес досить перспективний. Почавши з якихось невеликих зображень, ви зможете в подальшому створювати величезні картини, які будуть покривати всю поверхню керамічної плитки. Також варто відзначити, що послуга з нанесення зображень на керамічну плитку буде затребувана не тільки приватними особами, а й компаніями, які спеціалізуються на ремонтних роботах в квартирах і будинках. Багато з таких компаній працюють з величезною кількістю людей. Всі вони є вашими потенційними клієнтами. Як недоліки слід наголосити на необхідності просування своїх послуг (без грамотної рекламної кампанії продажу можуть бути низькими), а також необхідність придумувати оригінальні ідеї по створенню малюнків для розпису.

Якщо вас цікавлять інший подібний бізнес, тоді вам неодмінно сподобається бізнес-ідея по виробництву наклейок на взуття . Дізнатися інформацію, що стосується цієї бізнес-ідеї, ви можете на нашому сайті, прочитавши відповідну статтю. РЕАЛІЗУЙТЕ ЦІКАВИЙ ВИД БІЗНЕСУ І ЗАРОБЛЯЙТЕ ГРОШІ! Зробити своє житло індивідуальним і по-особливому красивим бажає кожен справжній господар. Але, на жаль, ринок оздоблювальних матеріалів не може запропонувати воістину ексклюзивні вироби.

Саме ви, запропонувавши послугу з нанесення зображень на керамічну плитку, зможете стати тією самою «паличкою-виручалочкою», яка допоможе кожному бажаючому привнести в свій будинок неповторний лиск.

Залишити відповідь