Нанесення написів і зображень на квіти

Нанесення написів і зображень на квіти Сьогодні я розповім вам про перспективний бізнес з нанесення зображень і написів на живі квіти за допомогою особливих наклейок. Ідея бізнесу в тому, що можна друкувати спеціальні наклейки на пелюстки квітів за допомогою звичайного струменевого принтера. Друкуються такі наклейки для квітів на спеціальній надтонкою липкою плівці, яка практично не помітна, а видно тільки сам напис або малюнок. Оборот квіткового ринку в України сьогодні – більше 2 мільярдів доларів на рік. Абсолютно новий і перспективний напрям цього ринку – бізнес з нанесення зображень на квіти. Ваші потенційні клієнти: виробники квітів оптові і роздрібні продавці квітів рекламні компанії фірми, що займаються організацією весільних та інших урочистостей интернет-магазины фотостудії кінцеві споживачі – як приватні особи, так і організації Навіть один раз реалізувавши технологію нанесення зображень на квіти в квіткових магазинах Вашого міста, Ви отримаєте прибуток і вдячних клієнтів, які звернуться до Вас ще не раз. До речі, на Заході цей бізнес вже приносить багатомільйонні прибутки, а у нас в України цей напрям тільки зароджується. Так що не пропустіть свій шанс першим зайнятися цим красивим бізнесом в своєму місті!

Що може бути прекрасніше квітів ?! Квіти – найбажаніший, доречний і ніжний подарунок до будь-якого свята. Хочете, щоб Ваш букет став воістину ексклюзивним, чарівним, щоб він точно і чітко передав зміст вашого побажання? Але як же навчити квіти говорити?

Нанесіть на пелюстки квітки написи, малюнки або навіть фотографії! Сьогоднішні технології дозволяють зробити це майже моментально і дуже якісно. Прикрасьте Ваш букет добрим побажанням або забавним поздоровленням, милою картинкою або романтичної фотографією і Ваш букет справить незабутнє враження! Уявіть, як приємно буде Вашої улюбленої отримати в подарунок троянду з написом «Я тебе люблю». Або мамі отримати від своєї дитини квітка з написом «З Днем народження, дорога ненька! ». Вишукані, що говорять, чуттєві квіти припадуть до смаку всім без винятку жінкам, дітям і навіть чоловікам. Квітка з фотографією або написом дозволить красиво висловити ваші емоції і почуття, вразить оригінальністю колег, здивує родичів і друзів і в кінцевому підсумку зробить будь-яку подію незабутньою.

Переваги друку зображень і тексту на квітах: Контур матеріалу зовсім непомітний на квітці, створюється ілюзія, що зображення нанесено прямо на пелюстки і має дуже природний вигляд; Яскравість, барвистість, оригінальність зображень і написів; Об’ємність зображень за рахунок достатньої кількості фарби, що наноситься; Матеріал абсолютно нешкідливий для квітів і людини, а малюнки залишаються на квітах навіть після того, як вони в’януть і перетворюються в сухоцвіти; Низька собівартість, тому можна отримати великий дохід; Багата колірна гамма зображень; Найширший асортимент продукції; Відсутність конкуренції. Зробите Ваші квіти воістину чарівними, ексклюзивними, і нехай вони розкажуть про те, про що говорить Ваше серце!