Літо залишається найсприятливішим часом для початку власної справи. За короткий період ви зможете відбити вкладені фінанси, а й отримати непоганий прибуток. І не дивлячись на те, що цей сезон вже добігає кінця, варто заздалегідь підготуватися до наступного. Сьогодні ми поговоримо про найпопулярніші літні бізнес-ідеї.
1. Продаж морозива. Так, саме цей вид підприємництва є найпопулярнішим видом літнього бізнесу. Вже у травні місяці практично всі холодильники розібрано в оренду та укладено договори на реалізацію продукції. У цьому бізнесі ключову роль відіграє місце розташування, тому подбати про це потрібно завчасно. Процес реалізації бізнесу досить простий: укладаємо договір із оптовою базою, беремо в оренду холодильник, знаходимо місце для встановлення з доступом до електрики, оформляємо ІП та вперед. Націнка на одній пачці морозива становить приблизно 30-40%. Рентабельність справи дуже висока. Але є один суттєвий мінус – велика конкуренція.
2. Торгівля розливним квасом/пивом. Незважаючи на величезну популярність, цей вид бізнесу має низку складнощів. По-перше, влада не завжди хоче виділяти місця для розміщення точок. По-друге, вам доведеться пройти кола адміністративного пекла, щоб отримати все дозвільне документи. Тому почати варто саме з вирішення цих двох питань, а лише потім шукати дистриб’ютора та укладати договір про постачання. Якщо вам вдасться вийти на великі компанії, то орендувати інвентар можна у них. В іншому випадку доведеться купувати обладнання.
3. Бізнес на водних кулях чи зорбі. Звичайно, останніми роками популярність цих атракціонів трохи впала, пройшов ажіотаж. Проте конкурентоспроможність цього виду бізнесу збереглася. Підприємців приваблює простота організації та непоганий дохід. Єдиний мінус – невелика кількість місць для організації. Для початку бізнесу вам достатньо придбати водну кулю або зорб і домовитися з місцевою владою про встановлення атракціону. Враховуйте, що для зорба потрібен схил, а для кулі – наявність водоймища або басейну.
4. Продаж солодкої вати чи поп корну. Щиро кажучи, ідея з продажем солодкою ватою особисто мені імпонує набагато більше. Оскільки дітям складно встояти перед цими ласощами. Організація дуже проста: закуповуємо обладнання, домовляємося з владою про оренду місця, оформляємо ІП та готуємо смачний продукт на радість дорослим та дітлахам.
5. Організація тирів. Найчастіше початкові фінансові вкладення цього сезонного бізнесу не окупаються за одне літо, тому оренду варто оформляти довгострокову. Процедура відкриття справи така сама, як і в попередніх прикладах. Єдине, обов’язково зв’яжіться з місцевим дільничним, щоб уникнути проблем.