Найпопулярніші і кращі системи електронних грошей. Заробіток в світовій павутині майже неможливо уявити без систем електронних грошей, які купують все більшу популярність. Показово, що Токаю форма розрахунків є в повніше нормальної загальної історії грошей. З кожним витком розвитку економіки люди придумували все більш свіже методи розрахунку. Для чого ж потрібні системи електронних грошей? Електронні гроші є стовідсотковим еквівалентом звичайних грошей.
Заробіток в світовій павутині майже неможливо уявити без систем електронних грошей, які купують все більшу популярність. Показово, що Токаю форма розрахунків є в повніше нормальної загальної історії грошей. З кожним витком розвитку економіки люди придумували все більш свіже методи розрахунку. Для чого ж потрібні системи електронних грошей? Електронні гроші є стовідсотковим еквівалентом звичайних грошей. Система електронних грошей по суті це сукупність електронних гаманців або акаунтів. Для виконання платежів застосовуються внутрішньо-системні електронні гроші, вони мають рівне співвідношення з діючими валютами.
Їх можна збирати, заробляти, отримувати від інших осіб. Платежі здійснюються в реальному часі, як тільки електронні гроші відправлені, на який не будь рахунок, вони відразу на нього надійдуть. По суті, електронні гроші, етоабстрактние цінності. Але за ці цінності відповідають банки – засновники, з цього випливає, електронними грошима можна розрахуватися за будь-який товар або послугу.
Переваги електронних грошей перед готівкою, це сидячи за комп’ютером, можна скористатися електронним гаманцем, зробити покупку або оплатити послуги. У мережі електронні гроші беруть скрізь. Користувач системи завжди зможе залишитися анонімним. Електронні гроші цілком можна поповнити зі звичайних джерел доходу, карти, чеки, перекази. Поміняти всілякі види електронних валют на звичайні гроші. В даний час існує маса електронних систем. У нас в України ходові, це WebMoney Transfer, Яндекс.
Гроші, КредітПілот, Рапіда і E-gold. WebMoney це першопроходець в російських платіжних систем. У України вона з’явилася в 1998 р Орієнтовно кожен 10-15 користувач російської мережі має в розпорядженні електронний гаманець в цій системі. У системи WebMoney понад 500 000 користувачів, і кожен день реєструються до, тисячі новоспечених учасників.
Користувачем WebMoney зможе стати будь-яка людина, місця проживання, характеру виду діяльності, вік значення не має. Внутрішня валюта системи WebMoney має в своєму розпорядженні три види: WmR – російський рубль, WmZ – американський долар, і WME – євро. Один користувач може обзавестися кількома гаманцями з різними валютами. Для того щоб зареєструватися в системі, яка абсолютно безкоштовна, потрібно завантажити і встановити на комп’ютер програму – клієнт Webmoney Keeper, вона буде застосовуватися для виконання всіх платежів. При переміщенні грошей від одного користувача до іншого, стягується незначна комісія в розмірі 0,8% на користь системи. За допомогою системи WebMoney здійснюють платежі на території всіх країн, до цієї системи підключені більше 20 000 комерційних ресурсів, які отримують платежі в WM. З вашого електронного гаманця можна внести гроші за мобільний зв’язок, інтернет, телебачення, купувати товари, грати на біржі і навіть брати кредит.
Поряд з цим, система WebMoney, завдяки присутності безлічі обмінних пунктів, дозволяє обмінювати віртуальні електронні гроші на звичайні. Можна і навпаки, поповнити особистий електронний гаманець за допомогою реальних грошей. Обмінні пункти знаходяться по всьому світу, в їх числі і Росія. Якщо, на вашу думку, місце проживання такого пункту немає, вивести гроші з системи можливо, зробивши переказ коштів на банківську карту або рахунок в банку, так само багато інших варіантів – інформація можна знайти на сайті системи.
Яндекс. Гроші – ще одна популярна система, з’явилася відносно недавно, але стрімко розвивається. У неї близько 30 000 користувачів, ядром системи Яндекс. Гроші є популярна платіжна система PayCash, яка грає роль мережі електронних гаманців, об’єднаних між собою за допомогою основного сервера. У цей системі валютою так само є і наш російський рубль.
Тут все, те ж саме, можна отримувати і відправляти електронні гроші, а так же конвертувати і виводити із системи, розраховуватися за різні послуги, все схоже з WebMoney. Реєстрація в системі аналогічно безкоштовна для кожного користувача і робиться на сайті пошукача. Система формує міжнародний рівень: з 2001 року вірогідні взаємні розрахунки між Україною, Росією, США і Латвією. Поки що нечисленні інтернет – магазини оперують з системою Яndex. Деньги, але з, хто співпрацює, слід окремо згадати всім відомий найбільший ресурс Ozon ступінь безпеки цієї системи вважається дуже високим. І WebMoney і Яндекс.
Деньги це платіжні системи, реалізовані на базі мереж. Але є так само системи, реалізовані на базі карт. Сенс їх застосування полягає в тому, що ви купуєте карту цієї системи і зможете платити за покупки в магазинах, мобільний зв’язок, інтернет і так далі. Кредит Пилот Вадою цих систем є те, що вони не користуються широким розповсюдженням і працюють тільки на території України. Наприклад, платіжна система КредітПілот.
Список магазинів, що оперують з картами Кредит Пілот є на офіційному сайті, де можна зробити замовлення на карту і отримати всю необхідну інформацію Рапіда Роблячи покупки за допомогою карти, є можливість отримати значну знижку на товари. Дуже схожа з Кредит Пілот платіжна система Рапіда, де так само потрібно купувати карту. E-золото Із зарубіжних платіжних систем слід зазначити E-gold, яка до недавнього часу була досить відома. Її кошти еквівалентні драг металів золоту, сріблу, Палладіум і платині. Ця особливість виділяє систему від інших платіжних систем і робить її дуже зручною для міжнародних розрахунків. Основна перевага системи в тому, що вона не залежить від валют різних країн – можна не побоюватися, що кошти знеціняться. На наш жаль, у E-gold останнім часом з’явилися проблеми, і незрозуміло, коли вони будуть дозволені.
Liberty Reserve Зарубіжна система Liberty Reserve, що знаходиться в Коста-Ріці, дуже відома у любителів «тіньових» доходів. При реєстрації не вимагають підтвердження своїх реальних даних, це дає можливість переводити гроші куди завгодно, а так само «відмивати» отримані авантюрними шляхами кошти. За певну суму можна засекретити особистий рахунок від адресата при переказі грошових коштів. Система має дуже значним ступенем захисту. Валютою цієї системи є USD і Euro. PayPal Це найпоширеніша в світі платіжна система. Дозволяє робити покупки, майже у всіх Інтернет магазинах.
Поповнити можна через кредитні картки Maestro або Visa, а так само іншими способами. До недавнього часу росіяни не мали право на реєстрацію в системі, тим не менш, незабаром була дана можливість реєструватися і поповнювати рахунок, виробляти покупки і зовсім недавно «дозволили» виводити фінанси з рахунку, так само скасувавши всі раніше існуючі обмеження. Яка система краще? Відповісти на це питання практично неможливо. Як правило, свій вибір роблять на більш універсальних і відомих системах. У України це, звичайно, WebMoney, і Яндекс. Гроші.
Доречно додати, що система WebMoney славу однієї з найбільш захищених російських систем: для того щоб отримати доступ до кіперу, необхідно знати пароль і так само мати спеціальний, особливий електронний ключ. З метою безпеки в системі WebMoney заборонено брати участь в авантюрних, незаконних операціях, наприклад, в проектах – піраміда, а так само накладена заборона обмін WM на валюту тих систем, яким подібні заняття дозволяють. Багато користувачів для зручності мають в розпорядженні електронні гаманці одночасно в декількох системах. Тим не менш, при рівних базові можливості, у кожної існують власні зручності і плюси.