Найбільш популярні та рентабельні бізнес-ідеї за кордоном

Бізнес-ідеї для започаткування власної справи за кордоном

концепція: створення сайтів

Багато хто з нас стикається з проблемою вкладення капіталу. Гроші мають працювати – це правило давно всім відомо. Якщо фінансові кошти просто лежатимуть під подушкою, то незабаром вони втратить вартість через інфляцію або просто витрачаються на якісь потреби, не несучи жодної віддачі. У зв’язку з цим у власників капіталу часто виникає питання: «Куди вкласти гроші?»

Об’єктів інвестування насправді досить багато. Можна віддати гроші у банк, розраховуючи на невеликий, але стабільний дохід; можна купити акції підприємства, що ефективно працює, або державні цінні папери; можна придбати нерухомість або вкласти гроші в банківські цінні метали. Всі ці варіанти забезпечать деяке зростання капіталу. Для багаторазового збільшення капіталу можна відкрити власну справу, яка знайде безліч споживачів на ринку України та принесе великий дохід. Для цього не варто «вигадувати велосипед», можна просто взяти хороші бізнес-ідеї з-за кордону та адаптувати їх під нашого споживача. У такому разі капітальні вкладення зможуть забезпечити вас добрим доходом протягом довгих років.

Важливо! Слід розуміти, що зарубіжні ідеї можуть «не братися» на російському ринку через відмінності в економіці, політиці, ментальності людей тощо. Також велику роль в успіху гратиме фактор підприємця: досвідчений та талановитий бізнесмен зможе підкорити більші висоти, ніж новачок.

Закордонні бізнес-ідеї в ІТ-сфері

IT-сфера в цей період є трендом. Ця галузь відома широкому загалу людей, оскільки користуються інтернетом практично кожен. Для відкриття бізнесу у цій сфері знадобляться деякі знання та невеликі вкладення. Плюсом є те, що спробувати створити щось цікаве, корисне та прибуткове може кожен: від школяра до жінки у декреті.

Найпопулярніші приклади бізнес-ідей такі:

  • організація свого Ютуб-каналу;
  • створення сайтів;
  • веб-дизайн;
  • маркетинг та інтернет-продаж;
  • копірайтинг;
  • блоггінг;
  • створення різноманітних додатків.

Вищеперелічені варіанти можуть приносити хороший дохід, якщо зацікавити своїм контентом широку групу потенційних споживачів. Особливого значення хотілося б надати останньому пункту, який передбачає створення додатків чи розваг на різних платформах. Для того щоб зробити щось таке, потрібні певні навички програміста, проте також важлива оригінальна ідея. Додаток може допомагати користувачам у вирішенні якихось побутових проблем або доносити людям важливу та цікаву інформацію, спрощувати життя чи давати поради – тоді він точно стане популярним і можна буде монетизувати проект. Прикладів таких сайтів з-за кордону безліч:

  • сервіс Airbnb, який дозволяє зробити оренду житлового приміщення, сидячи вдома за комп’ютером;
  • додаток Uber: за допомогою нього можна знайти, замовити та сплатити таксі;
  • Badoo, Tinder: програми для знайомств;
  • Юла, Joom, AliExpress: програми для продажу речей та послуг.

Як ми бачимо, вливання фінансів і зусиль у цю сферу можуть увінчатися великим успіхом, потрібно лише знайти простір, який не використаний ніким, і заповнити його своїми ідеями.

Ідеї з-за кордону щодо відкриття об’єктів громадського харчування

молода пара в ресторані

Прийом їжі – це важлива частина дня кожної людини. Тому існує безліч закладів, які здатні задовольнити потребу їжі. Це досить перспективний напрямок для відкриття власної справи, навіть незважаючи на велику кількість конкурентів. Добре знаючи ринок і аналізуючи потреби споживачів, можна створити заклад, що добре приносить прибуток. Для створення оригінальної справи є все: можна «гратися» з ціною та якістю послуг, можна вибрати різноманітні дизайн та тематику громадського харчування, можна вигадувати всякі фішки закладу та проводити різноманітну маркетингову політику, можна представляти споживачам високу кухню якогось одного регіону або створити універсальне меню.

Якщо вас відвідала ідея про відкриття власного закладу, врахуйте, що російське громадське харчування сьогодні переживає досить непросту ситуацію.

У зарубіжних країнах відкрито безліч подібних кафе, ресторанів, барів, які популярні серед населення та активно розвиваються:

  • Big Gay Ice Cream кафе, що пропонує різноманітні смачні та незвичайні добавки до морозива, які комбінуються з яскравими назвами страв;
  • Booty’s Street Food – ресторан, який подає найвідоміші та найсмачніші страви з багатьох національних кухонь, а прихована картинна галерея стала фішкою закладу;
  • ЛТО американський ресторан, фішкою якого є те, що щотижня готує їжу новий шеф-кухар.

Відкриття об’єктів громадського харчування – це перспективний напрямок, незважаючи на велику насиченість цього сектора добрими закладами. Фінансові вкладення та креатив допоможуть вирватися з гущі конкурентів, отримувати хороші дивіденди та приносити людям радість.

Екологічні бізнес-ідеї з-за кордону

переробка сміття

Екологічний бізнес поки що дуже розвинений нашій країні. Але в зарубіжних країнах такий вид бізнесу збирає мільярдні вкладення інвесторів і швидко розвивається. Популярність екопроектів зумовлена наступним:

  • це досить перспективний вид заробітку, оскільки ресурсне виснаження Землі вже не за горами;
  • даний вид ведення справи передбачає безвідходне провадження;
  • ресурси для виробництва – це сміття, енергія води, вітру тощо;
  • запитання забруднення довкілля зараз стоїть рубом для багатьох виробничих підприємств, тому використання екологічно чистих методів створення продукції є пріоритетною метою для них.

Перебудувати на екологічний лад можна практично будь-яке виробництво, а поєднати з екологією можливо багато ідей. За кордоном популярні такі види чистого підприємництва:

  • продаж світлодіодних лампочок;
  • продаж виробів із переробленого скла;
  • виробництво та реалізація палива на біоматеріалах;
  • реалізація сонячних батарей;
  • продаж електрокарів;
  • виробництво енергії за допомогою альтернативних джерел.

Важливо знати, що різні види екологічного бізнесу підтримуються фінансуванням за допомогою державних та регіональних програм!

Варіантів інвестування власні кошти безліч. Неважливо, в який сектор ви вкладатимете гроші, важливо те, як ви поставитеся до своєї справи. Адже якщо віддаватися на 100 відсотків, весь час шукати шляхи удосконалення та враховувати стан ринку, то будь-яке починання рано чи пізно увінчається успіхом!

Залишити відповідь